PSM Awards 2019: moneyveo – кращий сервіс онлайн-кредитування

26.12.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
left_PSM Awards 2019

Друзі, ми перемогли 😊 Сервіс moneyveo 3-й рік поспіль підтверджує
звання «Кращий сервіс онлайн-кредитування»
у всеукраїнському конкурсі PaySpace Magazine Awards 2019. Дякуємо за ваш вибір і за ваші голоси!

В онлайн-голосуванні брали участь споживачі фінансових послуг, експертне журі та організатор конкурсу – редакція електронного видання PaySpace Magazine. У щорічній премії PSM Awards 2019 узяли участь 256 компаній та експертів у 21-й номінації. Серед них – monobank, Portmone, Visa Cashless Forum, OLX, «Цитрус», Apple Pay та інші.

right_PSM Awards 2019
«Не зупинятися на досягнутому і розробляти найкращу альтернативу в бізнесі – такий підхід у менеджменті змін допомагає нам рухатися вперед і завойовувати лояльність нових клієнтів. Ми динамічні та за запитом бізнесу впроваджуємо інноваційні рішення. У 2019-му, наприклад, ввели в компанії політику зближення з GDPR і запустили сервіс «Поскаржитися на оператора». На найближчий рік запланований реліз 5 нових продуктів. Ми впевнено йдемо до нашої мети – стати номером один у сегменті fintech», – коментує CEO moneyveo Альона Андронікова..

Для moneyveo бути кращим сервісом – означає виправдовувати і випереджати очікування користувачів. Ми допомагаємо людям долати тимчасові фінансові труднощі, даємо можливість кожному досягти мети, втілити мрію, не зупиняючись на півдорозі через брак коштів.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 (Голосів: 3)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет