Moneyveo

brogress-bar

Півцарства за друга! Платимо по 450 грн за кожні 2 кліки

450 грн за друга!
17.09.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Півцарства за друга! З 17 до 30 вересня включно платимо по 450 грн за кожного, кожнОГО, КОЖНОГО користувача, залученого до сервісу moneyveo! Дружба – це диво, а ще це вигідно 😊

Правила прості, як світ:

Є два способи запросити друга отримати кредит у moneyveo:

  • У розділі «Приведи друга» в Особистому кабінеті вкажіть телефон та/або email друга – і йому надійде повідомлення із пропозицією взяти кредит у moneyveo.
  • Опублікуйте ваше партнерське посилання у соцмережі, на форумі, у блозі або на будь-якому іншому онлайн-ресурсі. Отримати його можна в Особистому кабінеті, у розділі «Приведи друга».

Протягом 3-х днів після оформлення кредиту за запрошенням вам надійде email-повідомлення про нарахування 450 грн 😊Натисніть «Отримати» в розділі «Приведи друга» в Особистому кабінеті – і гроші надійдуть на ваш картковий рахунок. 

Дружити – просто, заробляти разом з друзями в moneyveo – ще простіше. Заходьте до акаунту, надсилайте запрошення і підставляйте гаманець. Обіцяємо: у найближчі 2 тижні буде гаряче! І не забудьте попередити друга: він не лише отримає гроші під 0,5%, а ще й матиме шанс виграти 10 000 грн 😉

Офіційні правила акції

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3.15 з 5 (Голосів: 13)

Особистий кабінет