Відтепер "Кредит під 0%" – постійно діюча пропозиція для всіх нових клієнтів!

27.12.2016
Сума (грн)
Термін (дн.)
Проценти
Всього
Оформити кредит
Новорічна несподіванка

Попереду нас чекає Новий рік та Різдво, тож ми розуміємо, як важливо знайти відповідні подарунки для своїх друзів та рідних. А щоб ви могли не обмежувати себе у бюджеті та обрати найкращі сюрпризи, ми підготували святкову несподіванку. З цього моменту "Кредит під 0%*" – постійно діюча пропозиція для всіх нових клієнтів! Відтепер можна не турбуватися про джерело фінансової підтримки, адже ми готові допомогти у здійсненні мрій.

Нагадуємо, що це не єдиний сюрприз, який ми підготували для наших клієнтів – 19 грудня стартувала акція "Moneyveo дарує свято", в рамках якої у кожного є можливість позмагатися за 10 000 гривень або за одну з вигідних знижок. Єдина умова – оформити кредит в період дії акції: з 19.12.16 по 15.01.17. Тож не втрачайте шанс потішити себе і своїх рідних, отримуйте кредит під 0% та автоматично беріть участь у розіграші!

Команда Moneyveo вітає вас усіх та бажає у ці зимові дні багато тепла і затишку, приємних подарунків і сімейного добробуту. Нехай у новому році всі сподівання справдяться, а казкові сни обернуться на дійсність.

*Під фразою "Кредит під 0%" слід розуміти ставку 0,01% на день від суми кредиту.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 (Голосів: 1)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет