Топ-менеджери Moneyveo відповідають на дзвінки клієнтів протягом березня

11.03.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

left_CCO MoneyveoДрузі, ми стали ще ближчими до вас! 🙂 

Moneyveo  цінує вашу думку та час, тому ми намагаємося почути усі ваші побажання та пропозиції. Тож відтепер давати відповіді на ваші запитання по гарячій лінії сервісу увесь березень будуть ТОП-и Манівео, а не тільки працівники КЦ. До прямих контактів з клієнтами залучені СЕО та керівники підрозділів: 

Сінченко (COO Moneyveo): «Наразі наш постійний клієнт хоче бути спокійним у питаннях, що стосуються кредиту та захисту даних, а новий користувач сервісу має бути впевненим в прозорих умовах. Розмови з операторами контакт-центру не завжди закривають поставлені питання. Тож ми з колегами будемо усіляко сприяти цьому». 
Head of QC): «Це чудова можливість налагодити прямий контакт з нашими клієнтами. Ми дуже раді, що отримуємо такий досвід». 

left_Head of QSКерівництво компанії пройшло «курс спеціальної підготовки» у контакт-центрі Moneyveo, де мало змогу ознайомитися з найбільш актуальними питаннями клієнтів. І вже зараз ви можете спілкуватися безпосередньо з директорами. 

Також потрібно пам’ятати, що керівництво підприємства — дуже зайняті люди. Вони знаходяться на зустрічах та перемовинах, керують проектами та намагаються щодня робити сервіс компанії кращим. Але не дивлячись на все це, вони знайдуть час для обговорення актуальних питань з клієнтами. Бо ви для нас — передусім!

Щоб з’єднатися і обговорити ваше питання по кредиту з ТОП-ом, залиште заявку заздалегідь, або попросіть оператора КЦ перевести дзвінок на того чи іншого керівника.  

 

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 (Голосів: 8)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет