Команда Moneyveo вітає всіх жінок з 8 березня!

06.03.2017
Сума (грн)
Термін (дн.)
Проценти
Всього
Оформити кредит
8 березня

Сірі зимові будні нарешті залишилися позаду і на вулицях засяяли яскраві промені сонця. Зовсім скоро прийде чарівне свято 8 березня із щасливими посмішками дівчат, теплими материнськими обіймами і романтичними освідченнями.

Жінки посідають дуже важливе місце в житті і серці кожного з нас. Вони завжди прагнуть огорнути своїх близьких теплом, підтримати і показати напрямок руху. Вони щиро радіють нашим перемогам і закликають не опускати руки у разі поразки. Вони намагаються дати своїм дітям найкраще, нерідко нехтуючи власним щастям. Вони дбають про те, щоб ми залишалися в шапці, виходячи з дому, і приносять нам ліки, якщо ми їх все ж таки не послухали. Вони супроводжують нас протягом всього нашого життя і завжди готові подати руку у складній ситуації.

Звичайно, команда Moneyveo теж не змогла залишитися байдужою до цієї події. Ми від щирого серця вітаємо всіх представниць прекрасної статі з Міжнародним жіночим днем і бажаємо багато яскравих сюрпризів, позитивних емоцій та фінансового добробуту!

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 0 з 5 (Голосів: 0)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет