Команда Moneyveo взяла участь у 27-мому благодійному «Пробігу під каштанами»

Пробіг під каштанами
27.05.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

left_Команда MoneyveoУчасть у «Пробігу під каштанами» вже стала традицією для Moneyveo. Щороку на День Києва наша команда вдягає кросівки, заряджається позитивною енергією і прямує на Майдан Незалежності, де починаються старти.

Участь у цьогорічному – 27-мому – «Пробігу під каштанами» взяли 60 співробітників компанії, серед яких і представники ТОП-менеджменту.

«Пробіг під каштанами» – одна з наймасштабніших благодійних акцій у країні. Вона допомагає зібрати кошти на придбання новітнього обладнання для проведення операцій Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

«На таку справу не шкода часу та зусиль, – зауважує комерційний директор Moneyveo Максим Параска. – Цей пробіг є особливим проявом соціальної відповідальності як з боку бізнесу, так і з боку кожного окремого учасника акції. У рамках заходу збираються кошти, які рятують дитячі життя, дають їм шанс на нормальне, здорове майбутнє». 

Символічно, що Пробіг проходить у День Києва. Зробити свій внесок у порятунок дитячого життя – це справжнє свято для кожного. Щороку у стартах беруть участь понад 18 000 українців, об’єднаних спільною благородною метою. Минулого разу Пробіг зібрав для Центру дитячої кардіології 2 000 000 грн. Сподіваємося, цьогоріч результат буде не гіршим.

 

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.5 з 5 (Голосів: 4)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет