Moneyveo зменшила процентну ставку в пролонгації

06.06.2016
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
Prolongaciya

Компанія Moneyveo вкотре покращила умови кредитування для своїх клієнтів. Цього разу всю увагу було зосереджено на пролонгації.

Наше життя повне несподіванок, проте, на жаль, не завжди приємних. Часом обставини складаються не найкращим чином, внаслідок чого деякі користувачі нашого сервісу не можуть сплатитикредит вчасно. Щоб знайти рішення в подібній ситуації і клієнт не прострочив сплату, сервіс Moneyveo передбачив пролонгацію. Дана послуга являє собою подовження терміну кредитування строком до 30 днів, при цьому замовляти цю послугу можна необмежену кількість разів. Оформити її дуже просто: все, що треба для цього зробити – сплатити нарахований за фактичний час користування кредитом процент.

Однак ми не завжди здатні передбачити розвиток подій і з упевненістю сказати, чи скоро скінчиться низка невдач. На жаль, іноді скрутне фінансове становище може затягнутися. Саме для таких випадків ми передбачили спеціальну знижку на пролонгацію. Тепер для 3-ї пролонгації, якщо перші дві в сумі були не менше 32 днів, для кожного клієнта діє знижка 50 %.

Наприклад, пролонгація на 30 днів + пролонгація на 2 дні = 32 дні (знижка на подальші пролонгації буде). Або пролонгація на 16 днів та ще одна на 16 дні = 32 дні (знижка на подальші пролонгації буде).

А ось якщо одна пролонгація – 30 днів і друга – 30 днів, то в цілому знижка на третю почне діяти лише з 61-го дня, що не буде оптимальним рішенням для вас.

Таким чином, кожен клієнт за умови тривалої пролонгації отримує знижку і може сплатити кредит на вигідніших умовах.

Компанія Moneyveo намагається допомагати своїм клієнтам долати фінансові труднощі на максимально комфортних для них умовах.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3.89 з 5 (Голосів: 9)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет