Акція: приведіть друга – отримайте 300 грн!

Приведіть друга – отримайте 300 грн!
01.04.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Заробляйте ще більше за програмою Moneyveo «Приведи друга» 😊 З 1 по 15 квітня отримуйте 100 грн + 200 «віртуальних монет» enotcoin за кожного нового користувача, якого ви залучите до нашого сервісу. Нагадаємо: у Moneyveo 1 enotcoin = 1 грн знижки на наступний кредит 😉 

Є 2 способи приводити друзів:   

  1. У розділі «Приведи друга» у вашому Особистому кабінеті на moneyveo.ua вкажіть телефон або email друга – і йому надійде повідомлення з пропозицією взяти кредит у Moneyveo. 
  2. Скопіюйте в Особистому кабінеті, у розділі «Приведи друга», партнерське посилання. Опублікуйте його в соціальній мережі чи на будь-якому іншому онлайн-ресурсі. 

Ваш друг має перейти за посиланням на moneyveo.ua та оформити у сервісі кредит під 0,01%. Ви отримаєте 100 грн та 200 enotcoin протягом 3-х робочих банківських днів 🙂 Чим більше людей візьмуть у Moneyveo перший кредит за вашим посиланням, тим більше грошей ви заробите! 

До речі, щойно ваш друг сплатить свій кредит, він також отримає винагороду – 100 enotcoin. Так Moneyveo вітає нових користувачів сервісу 😉

 Офіційні правила акції «Приведіть друга та отримайте 300 грн!»

Офіційні правила програми  Enotcoin

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4 з 5 (Голосів: 8)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет