Гукайте друзів: кожному учаснику акції платимо по 150 грн!

Приведіть друга – отримайте кожний по 150 грн!
12.04.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Усі в шоці! Певно, ми зовсім втратили голову, бо як пояснити, що Moneyveo роздає по 150 грн кожному учаснику програми «Приведи друга»? А ви хочете заробити? Тоді до справи!

Умови участі незмінно прості:

  1. Розповідайте друзям, знайомим – усім, кому захочете, про сервіс Moneyveo. Мати під рукою надійну цілодобову фінансову підтримку ще нікому не завадило ;)  
  2. Нехай заходять на сайт moneyveo.ua та заповнюють заявку на отримання кредиту під 0,01% на день. У полі заявки «Як нас знайшли» хай вказують «Від знайомих» та вводять ваш номер телефону або email.
  3. Протягом 3-х банківських днів після оформлення кредиту вам та запрошеному другові надійде email-повідомлення про нарахування коштів.
  4. Далі кожному з вас потрібно в Особистому кабінеті, у розділі «Приведи друга», клікнути по кнопці «Отримати». Гроші надійдуть на картку протягом 3-х днів.

 

Чим більше друзів оформлять у Moneyveo перший кредит за вашим запрошенням, тим більше грошей ви заробите!

Будьте уважні: коли запрошений користувач буде вказувати у заявці ваші контакти у полі «Від знайомих», він має надати саме ті ваші контакти, які ви зареєстрували у нашій системі. Тільки так ми зможемо надати винагороду вам обом.

До речі, щойно ваш друг сплатить свій кредит, йому буде нараховано ще й 100 «ігрових монет» enotcoin. Під час оформлення нового кредиту в Moneyveo ці «монети» одним кліком перетворюються на 100 грн знижки!

Акція триває з 13 квітня по 31 травня включно. Бажаємо вам мати багато друзів!

 

Офіційні правила акції «Приведіть друга – отримайте кожен по 150 грн!»

Офіційні правила програми Enotcoin

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3.65 з 5 (Голосів: 20)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет