Як зареєструвати електронну пошту в Google: покрокова інструкція

Терміново потрібні гроші?



02.11.2016

Електронна пошта сьогодні є в усіх. Вона потрібна не лише для онлайн листування. Без неї не можна зареєструватися в соціальних мережах і на багатьох інших сайтах, здійснювати покупки в інтернет-магазинах, користуватися послугами, які надаються онлайн і так далі. Багато людей заводять одразу декілька скриньок: для робочого листування, для особистого, для соціальних мереж і так далі. Більшість поштових сервісів дають можливість сортувати вхідні листи у різні папки, щоб користувачу було простіше орієнтуватися в електронній кореспонденції. Одним словом, онлайн пошта – атрибут будь-якої сучасної людини. Тим паче, що зареєструвати її – справа декількох хвилин.

У чому переваги Google-пошти?

Регистрация почты

Популярність поштових сервісів переважно залежить від послуг, які вони надають. Так, Gmail дає користувачам багато цікавих можливостей:

 • Зручний інтерфейс, що дозволяє комфортно працювати з кореспонденцією. Сервіс сам відсортовує вхідні повідомлення, відокремлюючи листи з соціальних мереж, рекламні повідомлення від особистого і робочого листування.
 • Має додатки для встановлення і використання сервісу на смартфонах і планшетах.
 • Поштовий аккаунт на Gmail – це ключ до інших продуктів Google. З його допомогою Ви отримуєте доступ до YouTube, Play, Карт та інших сервісів без додаткової реєстрації.
 • Google Hangouts дозволяє здійснювати відеодзвінки і навіть створювати відеоконференції з декількома учасниками. Приємне доповнення – чат, в якому можна спілкуватися прямо у вікні пошти, в режимі реального часу.
 • Google дозволяє заводити поштові адреси на домені з назвою Вашої компанії. Завдяки цій опції, бізнес може створити індивідуальну, просту для запам’ятовування адресу для ділового листування.

Електронна пошта від Google – одна з найзахищеніших, тому з Gmail Ваше листування буде у безпеці.

Як зареєструвати електронну пошту в Google?

Відкрийте сторінку реєстрації. Вона виглядатиме так:

У колонці праворуч знаходяться необхідні для заповнення поля. В них можна побачити підсвічені сірим підказки.

 1. Введіть ім'я і прізвище.
 2. Вигадайте ім'я користувача. Це може бути будь-який набір з латинських літер, цифр і крапок. Якщо ім'я, яке Ви використали, вже існує в системі, вона запропонує декілька інших варіантів, створених на основі імені та прізвища, які Ви ввели вище. Якщо якийсь із них Вам сподобався, просто клікніть по ньому – він переміститься у поле з ім'ям. Ваша поштова адреса закінчуватиметься на @gmail.com. Це закінчення буде додане автоматично.
 3. Вигадайте і введіть пароль. Мінімальна довжина – 8 символів. Треба використати як цифри, так і літери – великі та малі. Система підкаже, чи надійний пароль Ви обрали. Якщо горизонтальний індикатор підсвітився червоним – треба запропонувати інший варіант, якщо зеленим – це означає, що Ви вигадали гарний пароль.
 4. Повторіть пароль у наступному рядку. Якщо, вводячи його повторно, Ви припустилися помилки, система попередить про це, і Ви зможете спробувати ще раз.
  Регистрация почты
 5. Введіть дату народження.
 6. Вкажіть стать.
 7. Введіть номер мобільного телефону. Це допоможе повернути контроль над поштовою скринькою, якщо хтось її зламає або Ви забудете пароль.
 8. Вкажіть запасну адресу електронної пошти. Це потрібно для більшої безпеки. Але якщо у Вас немає запасної адреси або Ви просто не хочете її надавати, не заповнюйте цю графу, вона необов'язкова.
 9. Вкажіть країну, в якій мешкаєте.
 10. Коли усі графи будуть заповнені, натисніть кнопку "Далі". Якщо Ви пропустили якийсь із обов'язкових для заповнення рядків анкети, система попросить Вас до неї повернутися.
  Ваша страна
 11. Ознайомтеся з політикою конфіденційності Google та умовами безпеки. Переглянувши цю сторінку до кінця, натисніть кнопку "Приймаю".
  Конфиденциальность
 12. Тепер у Вас з'явилася можливість користуватися усіма продуктами Google. Щоб налаштувати поштову скриньку під свої потреби, натисніть кнопку "Продовжити".
 13. Налаштування аккаунта – це перевірка його безпеки, завантаження фотографії, повідомлення особистої інформації, визначення побажань щодо реклами, управління контентом, "прив'язка" до аккаунта мобільного телефону та інші налаштування.
 14. Перехід безпосередньо на пошту або в будь-який інший сервіс Google здійснюється за допомогою кнопки у вигляді розділеного на частинки квадрату, що розташована у верхньому правому кутку екрану.
  Настройки
 15. У своїй поштовій скриньці Ви можете налаштовувати різні папки для листів, встановлювати додаток Gmail, обирати тему пошти, спілкуватися в чаті, надсилати й отримувати листи.

Gmail – зручний інструмент на Вашому комп'ютері або мобільному пристрої. Мільйони користувачів в усьому світі надають перевагу цьому сервісу для роботи, управління соціальними мережами, особистого листування, отримання новин і так далі. Google має багато інших зручних і корисних продуктів, які автоматично стають доступними після реєстрації в ньому поштової скриньки.



Терміново потрібні гроші?