Конкурс курйозних фінансових історій. Переможцеві – 2000 грн на обнову!

16.10.2018
Сума (грн)
Термін (дн.)
Проценти
Всього
Оформити кредит

right Рвані джинсиВи помиляєтеся, якщо гадаєте, що факапи – це про невдачі. Сьогодні це про чесність, рвані джинси та 2000 грн щотижня! 

Курйозні історії запам’ятовуються найкраще. Біля входу в метро ви з’ясували, що забули вдома гроші? Кохана на побаченні замовила страву, яка вам не по кишені, а модні рвані джинси тріснули в забороненому місці просто посеред вулиці? Факап! 

Якщо таке ставалося й з вами, не тримайте це в собі. Підхоплюйте хвилю відвертості та позитивного сприйняття разом із проектом-конкурсом Moneyveo #РваніДжинси на jeans.bigmir.net. Розкажіть іншим свою незручну історію, пов’язану з грошима, та виграйте за це 2000 грн на покупку нових джинсів! 

#РваніДжинси – це конкурс реальних історій про звичайних людей. Він створений для тих, хто не боїться дивитися правді у вічі. А ви не боїтеся? Тоді до справи. 

Як стати учасником? 

Стати учасником конкурсу простіше, ніж знайти у столиці найкрутіші рвані джинси: 

  1. Зробіть фото чи відео у затертих до дірок або у нових рваних джинсах. 
  2. Додайте свою історію найяскравішого фінансового факапу. 
  3. Опублікуйте розповідь та образ в Instagram із хештегом #РваніДжинси.
  4. Чекайте на результати на jeans.bigmir.net 

Кращі історії будуть розміщені на bigmir.net, а найсміливіші, найдотепніші оповідачі стануть учасниками розіграшу сертифікатів на суму 2000 грн для придбання нових класних джинсів!  

Не відкладайте у довгий ящик, долучайтеся, бо провідні блогери вже почали ділитися своїми розповідями. Розіграші сертифікатів відбуватимуться щотижня! З нетерпінням чекаємо на ваші історії і тримаємо за вас кулаки! 

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3.5 з 5 (Голосів: 8)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет