Moneyveo

brogress-bar

Щедрий листопад для переможця акції "Щасливчик місяця"

Терміново потрібні гроші?21.11.2016
Счастливчик месяца

Минулого тижня визначився новий переможець акції "Щасливчик місяця" від Moneyveo. Ним став постійний клієнт компанії – Шостак Сергій з Кіровоградської області, який отримав чудовий приз – погашення кредиту разом із процентами, що в сумі склало понад 5000 грн.

– Співпрацюючи з Moneyveo, я переконався, що в цій компанії все на найвищому рівні. Хотілося б відзначити її готовність знаходити оптимальні рішення в непростих ситуаціях. Клієнтів радують бонуси, акції, які вона проводить. Та й кредити тут отримувати легко, швидко, без відмов і великих відсотків! Щиро вдячний команді Манівео!

Сергій – не просто постійний клієнт нашого сервісу: він неодноразово звертався по кредити до Moneyveo і завжди погашав їх вчасно. Такі відповідальні позичальники дуже цінні для компанії, і ми раді бути їм надійною підтримкою в скрутні моменти.

Платіжна дисципліна є запорукою широких фінансових можливостей для користувача кредитних продуктів не лише в нашій компанії, а й у банках. Кожна вчасно погашена позика підвищує Ваш кредитний рейтинг, позитивно віддзеркалюється на Вашій кредитній історії. А для фінансових компаній та банків ці фактори мають дуже велике значення. Часто саме вони є вирішальними, коли постає питання: «Чи можна надавати клієнту кошти у тимчасове користування? Чи володіє він платіжною дисципліною?».

За час дії акції «Щасливчик місяця» перемогу в ній неодноразово здобували як клієнти, так і неклієнти Moneyveo. Перші вигравали погашення кредиту за рахунок компанії, другі отримували 500 грн на картку.

Акція триватиме до кінця року. Долучайтеся та вигравайте! Умови участі залишилися незмінними:

  1. Зайдіть у зручну для Вас соцмережу (ВКонтакті, Facebook, Однокласники або Google+).
  2. Підпишіться на сторінку Moneyveo.
  3. Знайдіть закріплений вгорі сторінки пост "Хочу бути Щасливчиком".
  4. Лайкніть та зробіть репост публікації на свою сторінку.

Переможці визначаються двічі на місяць у випадково обрані дні за допомогою сервісу random.org.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 0 з 5 Голосів: 0

Терміново потрібні гроші?

Особистий кабінет