Щедрий листопад для переможця акції "Щасливчик місяця"

21.11.2016
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
Счастливчик месяца

Минулого тижня визначився новий переможець акції "Щасливчик місяця" від Moneyveo. Ним став постійний клієнт компанії – Шостак Сергій з Кіровоградської області, який отримав чудовий приз – погашення кредиту разом із процентами, що в сумі склало понад 5000 грн.

– Співпрацюючи з Moneyveo, я переконався, що в цій компанії все на найвищому рівні. Хотілося б відзначити її готовність знаходити оптимальні рішення в непростих ситуаціях. Клієнтів радують бонуси, акції, які вона проводить. Та й кредити тут отримувати легко, швидко, без відмов і великих відсотків! Щиро вдячний команді Манівео!

Сергій – не просто постійний клієнт нашого сервісу: він неодноразово звертався по кредити до Moneyveo і завжди погашав їх вчасно. Такі відповідальні позичальники дуже цінні для компанії, і ми раді бути їм надійною підтримкою в скрутні моменти.

Платіжна дисципліна є запорукою широких фінансових можливостей для користувача кредитних продуктів не лише в нашій компанії, а й у банках. Кожна вчасно погашена позика підвищує Ваш кредитний рейтинг, позитивно віддзеркалюється на Вашій кредитній історії. А для фінансових компаній та банків ці фактори мають дуже велике значення. Часто саме вони є вирішальними, коли постає питання: «Чи можна надавати клієнту кошти у тимчасове користування? Чи володіє він платіжною дисципліною?».

За час дії акції «Щасливчик місяця» перемогу в ній неодноразово здобували як клієнти, так і неклієнти Moneyveo. Перші вигравали погашення кредиту за рахунок компанії, другі отримували 500 грн на картку.

Акція триватиме до кінця року. Долучайтеся та вигравайте! Умови участі залишилися незмінними:

  1. Зайдіть у зручну для Вас соцмережу (ВКонтакті, Facebook, Однокласники або Google+).
  2. Підпишіться на сторінку Moneyveo.
  3. Знайдіть закріплений вгорі сторінки пост "Хочу бути Щасливчиком".
  4. Лайкніть та зробіть репост публікації на свою сторінку.

Переможці визначаються двічі на місяць у випадково обрані дні за допомогою сервісу random.org.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 0 з 5 (Голосів: 0)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет