Moneyveo отримала сертифікат безпеки даних найвищого рівня!

11.03.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

left_ Сертифікат PCI DSS Level 1Друзі, ви перші, з ким ми ділимося неймовірною, довгоочікуваною і дуже важливою для нас новиною! Компанія Moneyveo отримала сертифікат PCI DSS Level 1 🙂 Що це означає? Розповідаємо.  

Команда Moneyveo приділяє багато уваги безпеці даних користувачів нашого сервісу. Ми регулярно тестуємо його на захищеність від хакерських загроз, щоб інтернет-зламники не мали жодного шансу дістатися до даних наших клієнтів. 

По мірі зростання компанія проходила різні рівні сертифікації. У 2018 році за обсягом транзакцій вона отримала Level 2. Нам здавалося, що краще вже не буває. Але в цьому році, після перевірки із залученням незалежного аудитора, ми отримали найвищий – перший рівень сертифікації PCI DSS!  

До того ж виявилося, що Moneyveo – одна з небагатьох в Україні компаній, а в онлайн-кредитуванні – єдина, яка має такий сертифікат. PCI DSS Level 1 є навіть не в усіх українських банків, і ми пишаємося тим, що нам вдалося досягти рівня безпеки такої високої категорії. Так, краще вже не буває 🙂  

«Відповідність стандарту – це не проект, це постійний процес поліпшення. Ми не зупиняємося на досягнутому і безперервно вдосконалюємо наші процеси захисту, щоб сміливо заявляти: дані наших клієнтів і їхні платіжні інструменти знаходяться у безпеці », – каже Head of IT Operations Moneyveo Григорій Лісничий.  

Друзі, можете бути спокійні за особисті дані, які ви довіряєте нашому сервісу. У нас вони чудово захищені. На Moneyveo завжди можна покластися! 

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3.86 з 5 (Голосів: 7)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет