Як взяти кредит студентам в Україні?

Терміново потрібні гроші?26.09.2017
як отримати кредит студентам

На одну стипендію студенту прожити складно. Середньомісячний її розмір в Україні коливається від 800 до 2000 грн (сюди не входять академічна і президентська стипендії, які видаються за хорошу успішність). Звичайно, таких грошей не вистачить навіть на найнеобхідніше, не кажучи вже про оплату навчання в інституті і про щоденні витрати та спокуси. Як бути, коли кошти потрібні терміново, а турбувати батьків не хочеться? Кредит студентам – допоможе навести порядок у фінансових справах.

Як отримати кредит студентам?

Споживчі кредити в банках

Фінансові установи, як правило, не кредитують громадян молодше 21 року. Отримати кредит для студентів з 18 років можна лише в банках, які займаються роздрібним сегментом кредитування і готові йти на ризик. Так, у ПриватБанку, Альфа Банку, КредитАгріколь Банку, Ідея Банку, ПУМБі тощо можна розраховувати на споживчий кредит готівкою або цільовий кредит на техніку, побутові товари та інші речі в магазинах-партнерах. Але потрібно бути готовими, що кредитор обов'язково перевірить платоспроможність, кредитну історію позичальника, а в разі великих сум – затребує ще поручителів та заставу.

Тобто, якщо трудовий стаж студента менший 3-х років, а його середньомісячний дохід неофіційний і недостатній, шанси на позику дуже невеликі. Як правило, фінансова установа не повідомляє причину відмови у видачі кредиту студентам.

як отримати кредит онлайн

Кредитні картки

Альтернативним рішенням для студентів, які досягли 21-го віку, але не встигли відзначитися трудовим стажем і потрібним рівнем доходів, можуть бути кредитні картки. Наприклад, в Альфа Банку можна оформити кредитну картку без обов'язкових довідок про доходи та офіційного працевлаштування, строком до 12 місяців. При цьому проценти нараховуються символічні – від 0,01 до 7% на суму витрачених коштів. Пільговий період кредитування стандартний складає близько 55 днів. Замовити кредитну карту можна в онлайні, а отримати – вже безпосередньо у відділеннях банку. Подібні картки видають у всіх великих фінансових установах.

Онлайн-кредити для студентів

Особам менше 21 року підійдуть експрес-кредити, що дозволяють оперативно отримати невелику суму в інтернеті (зазвичай до 15 000 грн). Клієнт вирішує свою фінансову проблему «тут і зараз», для чого йому не потрібно відвідувати відділення мікрокредитних компаній. Оформлення кредиту та отримання коштів відбувається повністю в онлайні.

Гроші в кредит для студентів надає і Moneyveo. У сервісі можна оформити першу позику всього під 0,01%, або за 35 копійок в день. Це дійсно вигідно, адже кредит обходиться практично безкоштовно. Для постійних же клієнтів діють знижки до 50% на процентну ставку (1,7% в день).

Заявки на мікропозики приймаються цілодобово, а час обробки одного запиту складає не більше 10 хвилин.

Як подати заявку на кредит в Moneyveo?

Якщо Ви берете кредит перший раз, необхідно:

  1. Зареєструватися на сайті https://moneyveo.ua.
  2. На Головній сторінці вибрати строк і суму користування коштами.
  3. Заповнити анкету з достовірними особистими даними (вказати паспортні, ІПН, соціальні, фінансові, загальні відомості про себе).
  4. Дочекатися рішення, яке буде прийнято автоматичною системою і надійде на зазначені в анкеті email і номер мобільного.
  5. При позитивній відповіді – гроші миттєво зараховуються на картку.

Таким чином, якщо Вам потрібна невелика сума на короткий період, Ви можете без роздумів звернутися до сервісу онлайн-кредитування Манівео. Ми готові підставити своє плече незалежно від того, де Ви знаходитеся, скільки заробляєте і чи є записи у Вашій трудовій книжці.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3.4 з 5 Голосів: 10

Терміново потрібні гроші?