Суперакція "Щасливчик місяця" від Moneyveo набирає обертів

07.10.2016
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Справжній бум активності користувачів спостерігається в соціальних мережах навколо сервісу онлайн кредитування Moneyveo. Ось і зараз увага підписників його сторінок в Фейсбук, Однокласники та Google+ прикута до акції "Щасливчик місяця", що триває вже кілька місяців. Участь в ній можуть брати не лише клієнти сервісу, а й усі бажаючі. Якщо першість здобуває клієнт компанії, він звільняється від зобов’язання погашати кредит, всі інші можуть поборотися за приз – 500 гривень. Розіграш відбувається двічі на місяць шляхом випадкової вибірки переможця серед учасників акції.

Щасливчик місяця Щасливчик місяця - Олександр Катеруша

У другому вересневому турі першість здобув Олександр Катеруша з Білої Церкви. Компанія звільнила його від зобов'язання повертати кредит та нараховані проценти, що в сумі склало близько 4000 гривень.

– Сервіс онлайн кредитування Moneyveo неодноразово допомагав мені у тяжкі хвилини, – розповідає Олександр. – В Україні зараз непрості часи, іноді людям не вистачає грошей на прості, життєво необхідні речі.

Олександр Катеруша – молодий військовий. Він лише розпочинає свою кар’єру, і звісно, ще не має такого рівня доходів, щоб вистачало на все, тим паче зараз, коли ціни зросли в декілька разів.

– Часто додаткові кошти потрібні не завтра чи післязавтра, а негайно. Так сталося й зі мною. Мені терміново знадобилися гроші, проте я не мав ані часу відвідати банк, ані надії швидко отримати там потрібну суму. І тут я натрапив на рекламу сервісу онлайн кредитування Moneyveo.

Олександр зізнається, що це для нього була дивина: як то можна отримати позику в Інтернеті? Але спробував: зареєструвався, заповнив заявку. Рішення по ній надійшло миттєво, і кошти були зараховані на картку.

– Після того я неодноразово користувався послугами Moneyveo. Було, що позика допомогла мені придбати військове обмундирування, а цього разу потрібні були гроші на ремонт автомобіля. Хоча траплялося й таке, що просто не вистачало коштів на буденні речі. Moneyveo повністю виправдала мою довіру. А тепер я ще й став переможцем такої гарної акції, як "Щасливчик місяця", і компанія погасила мій кредит. Я продовжую користуватися її послугами і раджу цей сервіс друзям і знайомим.

Кількість учасників акції постійно збільшується, за час проведення вона зросла у декілька разів. Переможцями ставали як клієнти Moneyveo, так і користувачі, які не мають активних кредитів у її сервісі. Наприклад, у першому вересневому розіграші удача посміхнулася Юрію Шляхтіну з Тернополя: він не мав кредиту в компанії, тому отримав 500 гривень.

Moneyveo прагне бути надійною підтримкою своїм клієнтам під час фінансової скрути. Окрім інших переваг обслуговування – зручності та швидкості надання позик, доступності в режимі 24/7, всеукраїнського охоплення послугами, можливості пролонгації та реструктуризації кредитів – компанія постійно вдосконалює свою програму лояльності. Вона включає знижки на відсоткову ставку, бонуси і подарунки для клієнтів, акції та вигідні пропозиції до свят. Зараз усі нові позичальники отримують кредити зі знижкою 60%, а у жовтні компанія планує запустити пропозицію – кредит під 0%.

Суперакція "Щасливчик місяця" від Moneyveo також продовжується і запрошує учасників. Поспішайте: розіграш відбувається двічі на місяць. Цього разу Щасливчиком можете стати саме Ви!

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 (Голосів: 2)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет