Moneyveo привітала вихованців інтернату з Миколаєм

20.12.2016
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
Привітання вихованців

Дня святого Миколая з нетерпінням чекають і діти, і дорослі. Усі готуються до цього свята заздалегідь. Хлопчики та дівчатка плекають у своїх серцях мрії, а потім, затамувавши подих, розповідають про них у листах до доброго Святого. А що може бути кращим для дорослих, ніж дитяча радість? Тож вони намагаються допомагати Миколаю здійснювати бажання малечі.

У День святого Миколая компанія Moneyveo також завітала із подарунками до Спеціальної школи-інтернату №17 у Києві. Тут навчаються 125 діток з особливими потребами. Багатьом з них не вистачає родинного тепла та піклування, працівники закладу для них – найближчі люди на світі. І на плечі цих людей лягає відповідальність за те, щоб їхні вихованці відчули на Миколая свято. А щоб колективу освітнього закладу було трішки легше виконати таку почесну місію, команда Moneyveo вирішила йому допомогти.

19 грудня співробітники компанії відвідали інтернат, привезли гігієнічні та господарчі засоби, медикаменти, витратні й канцелярські матеріали. Та головне, що разом з Moneyveo до закладу приїхало свято. Працівники компанії порадували вихованців закладу цікавими ігровими наборами, матеріалами для творчості та солодкими подарунками.

Бути уважним і надавати посильну матеріальну та моральну підтримку може кожен, варто лише захотіти. Команда Moneyveo намагається допомагати там, де потребують допомоги, і це не просто правило, а й щире побажання. Дитинство неможливе без дива і казки, діти мають право й на те, щоб зростати у доброзичливому, уважному оточенні. А завдання дорослих – зробити все для того, щоб це право втілювалося у життя.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 0 з 5 (Голосів: 0)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет