Споживачі назвали moneyveo кращим сервісом онлайн-кредитів в Україні!

moneyveo перемогла в Українській народній премії
08.11.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Проценти
Всього
Оформити кредит

Ура! Ми перемогли! Споживачі визнали moneyveo кращим «Сервісом кредитів онлайн 2019 року» в національному конкурсі «Українська народна премія» 😊  

Це наша третя нагорода у Премії, і щоразу радість від перемоги тільки зростає. Велика честь – бути вибором №1 для наших клієнтів.  

Українська народна премія – національний проєкт. Щороку, на основі думки споживачів, він визначає кращі товари та послуги, представлені на вітчизняному ринку.  

Рейтингове онлайн-опитування проходило з 1 червня по 30 вересня на всій території України. У своїй номінації компанія moneyveo набрала 48,15% голосів і посіла перше місце.

«Перемогти у народному рейтингу – дуже почесно і відповідально. Для нас це чергове підтвердження лідерського статусу компанії та високої довіри з боку споживача. Особливо приємно, що Українську народну премію ми отримуємо вже втретє, – коментує нагороду CEO moneyveo Альона Андронікова. – У цьому році ми зробили наш сервіс іще зручнішим і безпечнішим. Запропонували ринку нові продукти (зокрема кредит Comfort до 30 000 грн) і вдосконалювали систему захисту персональних даних. Далі – більше…».  

На сьогодні сервісом moneyveo користується 750 тисяч українців, які в сукупності отримали в ньому понад 3 млн кредитів. Друзі, дякуємо за визнання! Але ви ж знаєте, що зупинитися на досягнутому ми не можемо і не хочемо 😊 Команда moneyveo завжди за інновації та розвиток. Ми продовжимо вдосконалювати наш сервіс і радувати вас цікавими пропозиціями, послугами та унікальними «плюшками». Слідкуйте за нашими новинами!

 

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 (Голосів: 1)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет