Moneyveo вдруге отримала звання «Кращий сервіс кредитів онлайн»

08.11.2017
Сума (грн)
Термін (дн.)
Проценти
Всього
Оформити кредит

За результатами Всеукраїнського голосування, компанія Moneyveo другий рік поспіль перемагає в рейтингу «Української народної премії» у номінації «Кращий сервіс кредитів онлайн» (категорія «Бізнес і фінанси»).

Moneyveo вдруге визнано найкращим сервісом кредитів онлайн

«Українська народна премія» – національний проект, який визначає найкращі бренди, виробників товарів і послуг на ринку України народним голосуванням. Ми цінуємо, що українські споживачі визнали компанію Moneyveo кращим сервісом онлайн-кредитування в країні. Нам довіряють –сподіваємося, що ми рухаємося в правильному напрямку. Адже завдання нашого сервісу – максимально спростити життя людей, надаючи їм грошову допомогу «тут і зараз».

Підсумки голосування були визначені 30 вересня 2017 року Києві та опубліковані 10 жовтня на офіційному сайті «Української народної премії».

Нагадаємо, Moneyveo вже була удостоєна титулу «Кращий сервіс кредитування онлайн» в 2016-му році. Інші премії, які компанія завоювала за час свого існування: дворазове звання «Бренда року», нагороди «Кращий український фінтех-стартап» за версією журналу PaySpace Magazine і «Зірка якості».

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3.86 з 5 (Голосів: 14)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет