Благодійні фонди та волонтери: де зараз можна знайти допомогу

Розповідаємо про благодійні фонди та волонтерські ініціативи, завдяки яким зараз можна отримати допомогу у найнеобхідніших речах.
📌 Платформа країни для об’єднання волонтерських та державних ініціатив для гуманітарної допомоги в час війни «Співдія» https://spivdiia.org.ua/
Особливості: збирають наявні потреби (в їжі, засобах гігієни, одязі тощо) та ресурси, які допомагають населенню. Платформа координується за підтримки гуманітарного штабу з координації гуманітарної допомоги Офісу Президента України, Міністерства молоді та спорту, Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства охорони здоров'я та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Як отримати допомогу: заповнити форму https://spivdiia.org.ua/need-resources
📌 Гуманітарний штаб Києва.
Особливості: офіційна онлайн-платформа гуманітарного штабу Києва для забезпечення їжею, медикаментами та найнеобхіднішим для усіх, хто цього потребує.
Як отримати допомогу: заповнити форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScS91iDYD_YxToXQi_nWzntKrnasG0K7jCi-JizY7eFa-E6qA/viewform
📌 «Робота в тилу» https://v-tylu.work/
Особливості: «Робота в тилу» – біржа волонтерства, де можна розмістити свій запит та знайти допомогу. Серед речей, які надають волонтери: одяг, медикаменти, техніка, спальні речі, їжа, дитячі товари та товари для тварин тощо.
Як отримати допомогу: переглянути наявні пропозиції https://v-tylu.work/s?q=&lq=&ls=&lc=&boundingbox=&distance_max=&transaction_type=offering-with-online-payment або оформити запит https://v-tylu.work/uk/listings/new
📌 Платформа UA Helpers https://uahelpers.com/
Особливості: мета платформи: допомогти волонтерам, активним мешканцям, які хочуть долучитися до ініціатив та людям, які потребують допомогу - знайти одне одного. допомоги. Тут можна знайти інформацію про те, де у місті облаштовані місця для нічлігу, де можна отримати харчі, одяг, медикаменти та медичну допомогу, послуги з перевезення, психологічну допомогу та інше. У категорії «Пропозиції допомоги» можна знайти інформацію про те, де у місті облаштовані місця для нічлігу, де можна отримати харчі, одяг, медикаменти та медичну допомогу, послуги з перевезення, психологічну допомогу та інше.
Як отримати допомогу: переглянути наявні пропозиції https://uahelpers.com/ або оформити запит https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeH9oUHsqT9YBk4-GgIQdlPdw7qX8I-HCNVi0sBvTWYE7Y9Cg/viewform
📌 Фонд «Відродження Захисників України» https://rsukraine.org.ua/
Особливості: Метою відкриття фонду є медична допомога та надання реабілітаційних послуг у США та в Україні для українських військовослужбовців.
Як отримати допомогу: заповнити форму https://rsukraine.org.ua/get-help/
📌 Фонд Сергія Притули https://prytulafoundation.org/
Особливості: співпрацюють із командуванням підрозділів і надають допомогу тільки в співпраці із командирами військових частин та формувань: ЗСУ, НГУ, ДПСУ, ТрО (окрім Києва) та добровольчих формувань. У центрі уваги – броня, екіпірування, аптечки, техніка для українських військових. Не працюють із індивідуальними запитами від одного бійця або від родичів/друзів/знайомих.
Як отримати допомогу: заповнити форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfA89kcQ4Y9BR3-pZYNco5I6fTq0Gzi7PhuXkpEF0UfAtBzJw/viewform
📌 Фонд «Повернись живим» https://www.comebackalive.in.ua/
Особливості: «Повернись живим» виокремив для себе 7 пріоритетів для закупівель: тепловізійна та нічна оптика, технічні засоби розвідки і обробки інформації (зокрема, квадрокоптери й біноклі) засоби зв‘язку, транспорт, командні пункти управління (оснащення у вигляді, наприклад, моніторів та ноутбуків), снайперське спорядження (як-то оптичні приціли) та засоби індивідуального захисту — бронежилети, бронеплити і шоломи.
Як отримати допомогу: Щоб отримати допомогу від фонду та його благодійників, необхідно сформувати заявку за підписом командира. Ідеально, щоби запит надав командир батальйону (одразу на весь батальйон), але в окремих випадках — наприклад, якщо мова при групи снайперів — можна також формувати самостійні заявки. Для отримання допомоги потрібно заповнити форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScfuBDQMFBkMR7TBg3UAq5KBWWX0PLmxVdcoaBqdFSAtnYRwA/viewform?fbclid=IwAR2kVFITfknv0OfAQoJ54jJeyUc_tnySUADl3peyUt2iAQoSraST1ksHpcE. Для звернень від військових можна скористатись номером телефону 068 500 88 00.
Інші корисні ініціативи:
💪🏻Допомога в Києві: https://t.me/helpme_kyiv
💪🏻Українська Волонтерська Служба: https://volunteer.country/
💪🏻Бот для пошуку та надання допомоги: https://t.me/saveua_bot
💪🏻Допомога у формі житла, їжі, ліків, одягу, евакуації тощо: https://t.me/UA_Dopomoha_bot
💪🏻Оголошення з пропозицією допомоги: http://potreba.org
💪🏻Взаємна допомога речами і послугами: https://helpnow.org.ua/
💪🏻Український волонтерський рух: https://www.facebook.com/104033278900325/
Бережіть себе та рідних. Віримо в перемогу. Слава Україні!
Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 №100. Щоб отримати доступ до відомостей про всі види споживчих кредитів, їх істотні характеристики та кредитний калькулятор, перейдіть до розділу "Кредитні продукти".