Ще більш дієві — з Дією!

Дія
08.02.2021
Сума (грн)
Термін (дн.)
Проценти
Всього
Оформити кредит

Друзі, маєте цифровий або закордонний паспорт у мобільному застосунку Дія?

Якщо так, то підтвердити особу у нашому сервісі стало ще зручніше завдяки співпраці з Дією.

Таке об'єднання послуг оптимізує процеси та робить їх більш комфортними для споживачів. Відтак клієнтам більше не потрібні паперові документи, що посвідчують особу – адже їх електронні копії доступні у мобільному застосунку Дія.

Які переваги?

Окрім зручності, користування цифровим застосунком гарантує подвоєну безпеку даних. Разом з партнером ми використовуємо лише сучасні та надійні способи ідентифікації. Нововведення дозволяють:

  1. Впевнитись у тому, що отримані ідентифікаційні дані належать саме клієнтові.
  2. Точно встановити особу користувача.
“У Стратегію розвитку фінансового сектору України до 2025 року закладено питання фінансового включення як одного з ключових напрямків. Це передбачає однакову для всіх можливість користуватися фінансовими продуктами та послугами, які прийнятні за ціною, доступні для споживачів та відповідають їхнім потребам. І як раз безпека і є такою важливою потребою. Щоб фінансові послуги були доступні, вони мають бути захищені. Завдяки технологіям, штучному інтелекту та машинному навчанню у наших бізнес-процесах, ми в Moneyveo змогли максимально знизити рівень онлайн-шахрайства. І, звичайно, ми завжди відкриті до ініціатив та інновацій в цьому контексті” — розповідає CEO компанії Альона Андронікова.

Звісно, ми дотримуємося всіх вимог чинного законодавства. В пріоритеті для нас завжди була і є безпека даних. Тому Moneyveo має багаторівневу систему захисту, яка підтверджується сертифікатом європейського зразка PCI DSS Service Provider Level 1.

Тож все що ми робимо — для вашої зручності та безпеки. 🙌

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 0 з 5 (Голосів: 0)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет