Moneyveo презентує ТВ-ролик з Дядею Жорою і танцюючими дівчатами-єнотами

22.06.2018
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит

Основна ідея відео – радіти життю незважаючи ні на що. У головній ролі – Вадим Мічковський, відомий як Дядя Жора. На бекграунді – дівчата-єноти, такса, родичі, друзі і маса форс-мажорних ситуацій.

У 30 секунд креативні автори ролика – агентство Havas Ukraine, вмістили цілу купу історій. Про те, що людське життя – низка нескінченних сюрпризів, злетів і падінь. А будь-які зміни статусу – одруження, розлучення або народження дитини, супроводжуються грошовими витратами. Що робити? Досвідчений Дядя Жора рекомендує будь-які життєві ситуації сприймати з гумором. А гроші? В екстрених випадках з грошима вам допоможе Moneyveo.

До речі, процес зйомок тривав 18 годин. Шикарні золоті туфлі – прикраса ролика, шили вручну, на замовлення. А фіолетовий піджак Дядя Жора приніс свій. За сюжетом – серед інших життєвих негараздів, свою фірмову позначку на піджаку залишав птах. Звісно, знімальний процес передбачає кілька дублів. Тому до кінця зйомок піджак був значно зіпсований. Дядя Жора навіть пожартував, що тепер йому знадобиться швидкий кредит на хімчистку – для реінкарнації дорогого серцю реквізиту.

Маленький подарунок любителям музики, фанатам єнотів і клієнтам компанії Moneyveo – мелодія ролика на рингтон.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 3.86 з 5 (Голосів: 98)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет