Вручені перші призи переможцям акції "Свято у нас – подарунки для Вас!"

19.12.2016
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
Вручення призів

Ми раді повідомити, що вже вручені перші призи переможцям акції "Свято у нас – подарунки для Вас!". За новенькими планшетами у гості до Moneyveo минулого тижня завітали Костенко Карина, співробітник ресторану McDonald's, і Тарасюк Владислав, який працює у сфері продажів.

Владислав – наш постійний клієнт, і позика, яка принесла йому перемогу, була для нього вже 7-ю підряд. А ось Карині обслуговування в Moneyveo обернулося подвійним успіхом. В період акції вона оформила в нашому сервісі першу позику, скориставшись пропозицією "Кредит під 0% для усіх нових клієнтів". І вона ж принесла їй перемогу та чудовий подарунок. Команда Moneyveo щиро радіє за всіх призерів акції та бажає, щоб техніка слугувала їм довго, а удача продовжувала супроводжувати в усіх справах.

Нагадаємо, що учасниками мегарозіграшу до дня народження компанії автоматично стали всі, хто взяв кредит в Moneyveo в період дії акції. З-поміж тисяч клієнтів було визначено 18 щасливчиків, які стали власниками 3-х смартфонів, 5-ти ноутбуків і 10 планшетів! Перші призи вже вручені, інші – на часі.

Беріть участь в акціях від Moneyveo – вони завжди приносять гарний настрій, призи, бонуси і знижки.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 0 з 5 (Голосів: 0)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет