Moneyveo святкує новосілля своїх улюбленців – єнотів у зоопарку «12 місяців»

25.04.2018
Сума (грн)
Термін (дн.)
Проценти
Всього
Оформити кредит
Moneyveo святкує новосілля своїх улюбленців – єнотів у зоопарку «12 місяців» – новини Moneyveo

Символ Moneyveo – добрий, допитливий єнот Менні, який обожнює заводити нових друзів. Нещодавно співробітники компанії завітали до зоопарку «12 місяців» і познайомилися там із парою молодих єнотів – Євгешою та Елізаром.

Ці тваринки дуже люблять увагу та ігри, готові розважати відвідувачів та гратися хоч цілий день. А щоб єноти були такими енергійними, сильними і здоровими, їх треба правильно годувати, вчасно надавати їм медичні послуги та створювати для них комфортні умови проживання.

Moneyveo узялася допомагати співробітникам зоопарку піклуватися про Євгешу та Елізара. Спільними зусиллями для єнотиків облаштували нове житло. Їхній вольєр відремонтували, поставили у ньому затишний будиночок для відпочинку, встановили чудернацькі сходинки, полички та розвиваючі годівнички. А ще у вольєрі влаштували басейн, щоб єноти-полоскуни могли влітку займатися своєю улюбленою справою – хлюпотітися у воді.

Нещодавно пара відсвяткувала новосілля і тепер запрошує всіх у гості. Приходьте до них якомога частіше, ці маленькі енергійні тваринки не дозволять вам сумувати: вони постійно вигадують нові ігри, із задоволенням приймають пригощання від дітлахів та дають «п’ять» кожному другові.

До речі, у червні у Євгеші та Елізара день народження – відсвяткуємо його разом!

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.67 з 5 (Голосів: 18)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет