Компанія Moneyveo нагороджена "Зіркою якості"

17.12.2015
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
Зірка якості

Сервіс мікрокредитування онлайн Moneyveo отримав звання «Краще підприємство країни-2015» в рамках Національного рейтингу якості товарів і послуг «Зірка Якості». 

У листопаді був визначений лідер Національного рейтингу якості товарів і послуг за підсумками 2015 року. Ним стала компанія Moneyveo. Переможець був визначений на основі даних державної статистики України та відзначений нагородою «Зірка Якості».

«Зірка Якості» - це всеукраїнська рейтингова програма, створена для популяризації кращих підприємств нашої країни. Вона була організована з метою визначення компаній-лідерів, що надають по-справжньому висококласні товари та послуги на території України.

Це єдина дійсно незалежна, неупереджена і комплексна система, абсолютно не схильна до впливу людського фактору на результати підрахунку даних і прийняття рішення. Підтвердженням якості наданих послуг та товарів служать виключно офіційні дані Українських Державних органів статистики.

Організаторами Рейтингу стали Колегія З'їздів та Комітет Економічного Розвитку. Це незалежні, всесвітньо відомі організації, що займаються бізнес-дослідженнями в суспільних інтересах.
Сервіс онлайн кредитування Moneyveo вже два роки успішно надає послуги надання швидких кредитів населенню. Поставивши перед собою завдання перетворення мікрокредитування в швидкий і прозорий процес, компанія вже домоглася значних успіхів у даному напрямку.

На сьогоднішній день для отримання кредиту від Moneyveo необхідно лише заповнити заявку на сайті https://moneyveo.ua/. У разі позитивного рішення вже через 8 хвилин гроші перераховуються на банківську карту заявника.

Такі високі досягнення компанії Moneyveo дозволили їй по праву стати "Кращим підприємством України" за підсумками 2015 року. Сервіс швидких кредитів онлайн 24/7 Moneyveo вперше отримав це почесне звання. Безумовно, нагородження «Зіркою Якості» стане серйозним стимулом для подальшого розвитку компанії і допоможе їй вдосконалювати якість послуг, що надаються.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 5 з 5 (Голосів: 2)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет