Moneyveo визнана кращим підприємством країни та нагороджена "Зіркою якості"

23.11.2016
Сума (грн)
Термін (дн.)
Відсотки
Всього
Оформити кредит
Счастливчик месяца

Вже другий рік поспіль сервіс онлайн кредитування Moneyveo отримує звання "Краще підприємство країни" в рамках Національного рейтингу якості товарів та послуг "Зірка якості". Одержати таку винагороду – справжня перемога. Вона означає, що компанія є лідером у своїй галузі та її робота справді приносить людям користь.

Компанія Moneyveo працює на ринку фінансових послуг майже чотири роки. Саме вона вперше запропонувала українському споживачеві онлайн кредитування – найзручніший та найшвидший спосіб отримання позик. Починаючи з 2013 року і до сьогодні, компанія лідирує у своєму сегменті на українському ринку. І нагорода «Зірка якості» – ще одне підтвердження високого рівня її послуг.

Єдина незалежна рейтингова програма «Зірка якості» створена задля об’єктивного визначення тих компаній в Україні, які пропонують товари та послуги найвищої якості. Вона застосовує комплексний підхід в оцінці фінансово-економічних показників діяльності підприємства протягом року. Здобути першість у рейтингу можна лише за умови незмінно високих результатів упродовж усього періоду.

Для підрахунків використовуються офіційні дані Українських Державних органів статистики. Програма «Зірка якості» не допускає впливу людського фактору на формування результатів рейтингу. Саме через об’єктивність висновків здобути в ньому першість дуже почесно для кожної компанії. Те, що цьогоріч Moneyveo знову отримала «Зірку якості», додає нашому колективу натхнення працювати ще краще і досягати ще вищих висот.

Оскільки найвища оцінка роботи будь-якої компанії – це задоволені клієнти, ми робимо усе для того, щоб обслуговування в Moneyveo було простим, швидким та безпечним. Тому наш сервіс постійно розвивається і вдосконалюється, а його користувачі отримують тільки найвигідніші та найзручніші умови кредитування.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 0 з 5 (Голосів: 0)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет