Заробляй з Moneyveo за партнерською програмою "Приведи друга"

Заробляй з Moneyveo за партнерською програмою "Приведи друга"


Moneyveo – це онлайн сервіс, за допомогою якого можна просто і швидко отримати кредит на банківську картку в будь-якому місці і в будь-який час, навіть у вихідні та святкові дні. Люди дізнаються про нього по-різному і часто – від своїх знайомих, які вже користувалися і задоволені сервісом.

На знак подяки за те, що наші клієнти рекомендують його друзям, ми розробили для них спеціальну програму залучення нових користувачів у Moneyveo. Вона дає змогу заробляти за це реальні гроші. Ми виплачуємо по 100 грн кожному учаснику програми, в тому числі і нашим партнерам.

Увага! Кошти виплачуються тільки тоді, коли за рекомендацією в Moneyveo оформлює кредит новий клієнт – той, який раніше не користувався сервісом. Також за допомогою бонусних коштів не можна погасити кредит, отриманий у сервісі.

Щоб стати учасником програми зараз, натисніть:

Надіслати запрошення

Як працює програма "Приведи друга"?

У даному випадку 100 грн отримає тільки той, хто запросив нового користувача.

email или СМС
1

1. Надішліть Вашому другу email чи СМС з Особистого кабінету, або розмістіть посилання на стіні в соцмережі чи на будь-якому іншому онлайн ресурсі з рекомендацією отримати кредит у Moneyveo.

друг регистрируется
2

2. Ваш друг перейде з повідомлення або за посиланням на сайт Moneyveo, зареєструється на ньому і надішле заявку на отримання кредиту.

Вы получаете 100 грн
3

3. Якщо ми надамо йому кредит, то Вам будуть нараховані 100 грн на картку. Чим більше друзів за Вашою рекомендацією отримають кредит у Moneyveo, тим більше ви заробите!

Отримати гроші можна, обравши в Особистому кабінеті на сайті вкладку "Партнерська програма", далі – "Ваш баланс", і натиснувши кнопку "Отримати". Протягом 3-х днів після цього кошти надійдуть на Вашу картку.

Щоб стати учасником програми вже зараз, натисніть нижче кнопку "Надіслати запрошення".

Надіслати запрошення