Moneyveo

brogress-bar
Заробляйте enotcoin та обмінюйте їх на знижки у moneyveo!

Заробляйте enotcoin та обмінюйте їх на знижки у moneyveo!


Enotcoin

У moneyveo з'явилися «електронні монети» enotcoin, які можна обмінювати на справжнісінькі знижки на кредити!

Enotcoin – це «ігрові монети». Користувач отримує їх за певні дії у сервісі. 1 enotcoin дорівнює 1 грн. Ви можете накопичувати «монети» і зменшувати з їх допомогою суму процентів за наступними кредитами.

Як заробляти enotcoin?

Починайте заробляти віртуальні «монети» одразу після оформлення першого кредиту в moneyveo. Для цього є два способи:

  • Разовими діями. Наприклад, зв'язавши свій аккаунт у moneyveo зі сторінкою у соцмережі, ви заробите 5 enotcoin. Підтвердіть основний особистий email – і ще 10 enotcoin будуть вашими.
  • Регулярними діями. Наприклад, один раз на день в Особистому кабінеті натисніть кнопку «Отримати enotcoin» – і заробите від 1 до 3 enotcoin. Опублікуйте у своїй стрічці в соцмережі посилання з рекомендацією нашого сервісу – та отримаєте 5 enotcoin і так далі.

Побачити усі способи отримання enotcoin, а також відстежувати кількість накопичених «електронних монет» можна в Особистому кабінеті у розділі «Enotcoin».

Як користуватися enotcoin?

Щоб за допомогою enotcoin зменшити суму процентів за наступним кредитом, потрібно:

  • Увійти до Особистого кабінету, до розділу «Стан кредиту», і перед оформленням заявки серед запропонованих варіантів знижок обрати enotcoin.
  • Вказати, скільки enotcoin ви хочете використати.
  • Натиснути «Оформити кредит». Сума процентів автоматично зменшиться на кількість використаних enotcoin.

Зверніть увагу: одночасне застосування промокоду на знижку та enotcoin неможливе. І пам'ятайте: enotcoin потрібно використати протягом 90 днів, потім вони «згорають».

Enotcoin + Рівні лояльності = подвійна знижка

Знижки від enotcoin додаються до знижок від рівнів Програми лояльності. Це означає, що кредити у moneyveo стали вдвічі вигіднішими!

Офіційні правила акції тут.Особистий кабінет