Суперакція Кредит під 0% для всіх нових клієнтів!


Суперакція Кредит під 0% для всіх нових клієнтів!


ТОВ "Манівео швидка фінансова допомога" оголошує суперакцію "Кредит під 0%" для всіх нових клієнтів! Отримуйте свій перший кредит у Moneyveo по 31 грудня та користуйтеся ним майже безкоштовно.

Кредит под 0%

Кращим, ніж надзвичайно великі знижки, може бути тільки висококласний сервіс. А якщо поєднати одразу дві ці складові, вийде найвигідніша пропозиція на ринку мікрокредитування – акція "Кредит під 0%" від Moneyveo!


Умови участі

Під словосполученням "кредит під 0%" слід розуміти процентну ставку 0,02% на день від суми позики. Оформити кредит у рамках акції може кожен інтернет-користувач, який уперше звернеться до сервісу Moneyveo в період з 13 жовтня по 31 грудня 2016 року включно. Нові клієнти можуть розраховувати на отримання коштів у розмірі до 3000 гривень на строк до 30 днів. Максимальна вартість користування кредитом за весь період за цих умов становитиме лише 18 гривень. Компанія Moneyveo не стягує жодних додаткових платежів та комісій і гарантує високі стандарти захисту даних клієнтів.


Не втрачайте шанс: ставайте клієнтом Moneyveo зараз, коли це так вигідно, і пересвідчіться у зручності та надійності нашого сервісу! Тисячі людей довіряють і користуються послугами Moneyveo. Адже вони знають, що можуть завжди розраховувати на нашу підтримку. Переконайтеся й Ви!


Детальніше про акцію