Акцію завершено

Мегарозіграш від Moneyveo: Свято у нас – подарунки для Вас!


День рождения компании

День народження компанії – особливе свято, яке просто неможливе без приємних несподіванок і сувенірів! А для Moneyveo найкращий подарунок – це прихильність клієнтів. І нам дуже хотілося б з нагоди нашої чергової річниці віддячити постійним клієнтами і стати друзями з новими. Як ми це зробимо?

Будемо дарувати чудові-пречудові брендовані сувініри!

Moneyveo оголошує розіграш мегапризів СЕРЕД УСІХ КЛІЄНТІВ, які візьмуть кредит у період акції «Свято у нас – подарунки для Вас!»: з 15 листопада по 10 грудня 2016 року включно.

Умови участі

Тільки зараз, з нагоди Дня народження компанії, Moneyveo пропонує найкращі умови кредитування:

  • НОВІ клієнти! Беріть кредити під 0%*!
  • ПОСТІЙНІ клієнти! Отримуйте промокоди та беріть кредити із суперзнижками. І не пропустіть мегавигідну пропозицію: тільки 18 листопада – кредит під 0%!

Усі, хто оформить позику в період дії акції, автоматично стають учасниками розіграшу сувенірів. Переможці визначатимуться за допомогою сервісу генерації випадкових результатів random.org.

Призовий фонд акції

  • Iphonе 6 – 3 одиниці
  • Ноутбуки – 5 одиниць
  • Планшети – 10 одиниць

Акція діє з 15 листопада по 10 грудня включно. Результати розіграшу будуть оприлюднені 13 грудня на сайті Moneyveo та на сторінках у соціальних мережах. Також інформацію про результати можна буде отримати за номером гарячої лінії 0-800-21-93-93.

Долучайтеся до участі. Шанси на виграш дуже високі!

*Під фразою "Кредит під 0%" слід розімути процентну ставку 0,01% на день.

Детальнее об акции