Акцію завершено

Вигравайте призи з акцією "Яскравий вікенд" від Moneyveo


Яскравий вікенд

Невдовзі у школярів канікули, а як же дорослі?! Moneyveo виправляє ситуацію і дарує ще більше радостей з акцією "Яскравий вікенд"!


Встигніть отримати подарунок до вікенду від Moneyveo у соціальних мережах Facebook, ВКонтакті, Однокласники чи Google+ з 21 жовтня до 7 листопада.


Умови участі:

Якщо Ви ще не стали нашим клієнтом – підписуйтеся на нашу сторінку в одній із соціальних мереж, робіть репост цієї акції та отримуйте шанс виграти 1 з 10 чашок Moneyveo з приємним бонусом 200 грн.


Або:


Візьміть свій перший кредит у Moneyveo в період дії цієї акції, підписуйтеся на нашу сторінку, робіть репост акції та отримуйте шанс виграти 1 з 10 грошових призів номіналом 500 гривень.


Визначення переможців:

Визначити переможців нам допоможе сервіс випадкової вибірки random.org. Результати будуть оголошені 10 листопада у соціальних мережах на офіційних сторінках Moneyveo.


Нехай чаювання з Moneyveo буде теплим і приємним, а грошові винагороди перетворяться на щось по-справжньому веселе. Відвідайте аквапарк чи 8D-кінотеатр, пострибайте на професійних батутах чи просто гарно проведіть час у бані або СПА.


Офіційні правила