Кредит з поганою кредитною історією

Smart
Comfort
Comfort

Отримати подарунок?

Увага! Якщо вам призначені соціальні виплати, то отримання будь-яких бонусів, що є додатковим доходом, може стати підставою для позбавлення права на такі соціальні виплати.
100 грн
до 22 000 грн
1 день
до 30 днів
Повернути до: 0
Сума, грн: 0
Проценти, грн: 0 ?
Повернути, грн: 0 ?

За закриття кредиту ви отримаєте enotcoin

промокод / enotcoin
Smart
10000 грн
до 30 000 грн
8 тижнів
до 18 тижнів

Для нових клієнтів, 42 днів користування кредитом під 0%

Повернути грн до
Платежі по: грн
до грн %
Графік внесення платежів може змінюватися у випадку дострокової або несвоєчасної сплати.
Беріть кредит на суму, яку зможете повернути вчасно. Впевнені, що все вийде?

Як отримати позику з поганою кредитною історією?

Іноді обставини складаються таким чином, що навіть порядні люди не мають можливості вчасно сплатити заборгованість за кредитом. І, на жаль, це не найкращим чином відображується на кредитній історії. Навіть якщо позичальник сплатить кредит, але із запізненням – вірогідність отримати наступний зовсім мала. Оформити онлайн кредит з поганою кредитною історією в Україні майже неможливо – банки вкрай суворі щодо цього питання. Проте за отриманням невеликої позики можна звернутися в інші фінансові установи, що спеціалізуються на мікрокредитуванні. Наприклад, в компанію moneyveo, яка допоможе швидко і без зайвих клопотів оформити на поточні потреби кредит онлайн без перевірки кредитної історії.

Сума та строки кредитування

Варто відзначити, що moneyveo & ndash; це мікрокредітной організація, в якій можна взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією і з великою ймовірністю не одержати відмову. За оформлення першого кредиту максимальна сума для наших клієнтів складає 15000 гривень, а максимальний строк користування коштами становить 30 календарних днів. Якщо позика сплачена вчасно і жодних труднощів із виконанням боргових зобов'язань не виникало, у подальшому сума кредиту буде поступово збільшуватися. Максимальна сума позики в нашому сервісі онлайн кредитування становить 17000 гривень.

Як взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні?

 • заповнити онлайн-заявку

  По-перше, необхідно заповнити онлайн-заявку на сайті.

  Для цього зверніть увагу на блок у верхній частині головної сторінки. Користуючись кредитним калькулятором, ви можете обрати потрібну суму і кількість днів користування коштами.

 • Особисті дані

  Обравши суму та строк користування позикою, варто натиснути кнопку Отримати кредит.

  У новому вікні введіть паспортні дані, код, а також вкажіть номер вашої банківської картки. Далі слід зачекати рішення, яке буде надіслано у листі на зазначену електронну адресу.

 • Автоматичне рішення системи

  Рішення за кредитом система ухвалює автоматично протягом кількох хвилин

  Таким чином, вся процедура з моменту заповнення заявки до отримання коштів триває декілька хвилин. У випадку позитивного рішення системи Вам залишиться погодитися з умовами договору і дочекатися надходження коштів на картку. Гроші, зазвичай, перераховуються миттєво, проте тривалість їх надходження залежить від банку-емітента картки.

 • Дострокова сплата

  Сплатити позику можна до закінчення строку дії договору.

  Оскільки процент за користування кредитними коштами нараховується щодня, клієнт має можливість закрити його в будь-який момент, сплативши відсотки за фактичний час користування.

Перевага сервісу moneyveo

Перевага сервісу moneyveo полягає у тому, що всі умови кредитування чітко прописані на сайті і на клієнтів не очікує неприємний сюрприз у вигляді прихованої комісії. Наш сервіс постійно оновлює програму лояльності і намагається зробити умови користування кредитом максимально комфортними, пропонуючи вигідні акції та знижки. Навіть якщо раніше у вас був кредит з простроченням і поганою кредитною історією - сміливо оформляйте займ в moneyveo!

Тепер ви знаєте, де і як можна отримати кредит з негативною кредитною історією. Співпрацюючи з moneyveo, ви завжди матимете надійну фінансову підтримку.

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет