Можливість взяти онлайн кредит з поганою кредитною історією в Moneyveo

Отримайте онлайн кредит на Вашу карту

Новим клієнтам кредит під 0%*!

*0,02% в день від суми кредиту.

Отримати кредит Скасувати промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

До погашення:
Кредит: 1000 грн.
Відсотки: 0 грн.

Як отримати позику з поганою кредитною історією?

Іноді обставини складаються таким чином, що навіть порядні люди не мають можливості вчасно погасити заборгованість за кредитом. І, на жаль, це не найкращим чином відображується на кредитній історії. Навіть якщо позичальник погасить кредит, але із запізненням – вірогідність отримати наступний зовсім мала. Оформити кредит з поганою кредитною історією в Україні майже неможливо – банки вкрай суворі щодо цього питання. Проте за отриманням невеликої позики можна звернутися в інші фінансові установи, що спеціалізуються на мікрокредитуванні. Наприклад, в компанію Moneyveo, яка допоможе швидко і без зайвих клопотів оформити невеликий кредит на поточні потреби.

Сума та строки кредитування

Стоит отметить, что Moneyveo – это микрокредитная организация, поэтому оформить кредит на ипотеку, покупку авто или основание бизнеса – в нашей компании не получится. При оформлении первого кредита максимальная сумма займа для наших клиентов составляет 3000 гривен, а максимальный срок пользования составляет 30 календарных дней. Если заем погашен вовремя и никаких сложностей с выполнением долговых обязательств не возникало, то в последующий разы сумма кредита будет постепенно увеличиваться. Максимальная сумма кредита на нашем сервисе составляет 10000 гривен.

Як оформити кредит з поганою кредитною історією?

заповнити онлайн-заявку

По-перше, необхідно заповнити онлайн-заявку на сайті.

Для цього зверніть увагу на блок у верхній частині головної сторінки. Користуючись кредитним калькулятором, Ви можете обрати потрібну суму і кількість днів користування коштами.

Особисті дані

Обравши суму та строк користування позикою, варто натиснути кнопку Отримати кредит.

У новому вікні введіть паспортні дані, код, а також вкажіть номер Вашої особистої банківської картки. Далі слід зачекати рішення, яке буде надіслано у листі на зазначену електронну адресу.

Автоматичне рішення системи

Рішення за кредитом система ухвалює автоматично протягом лише кількох хвилин

таким чином, вся процедура з моменту заповнення заявки до отримання коштів триває в середньому 8 хвилин. У випадку позитивного рішення системи Вам залишиться погодитися з умовами договору і дочекатися надходження коштів на картку. Гроші, зазвичай, перераховуються миттєво, проте тривалість їх надходження залежить від банку-емітента картки.

Дострокове погашення

Погасити позику можна, не дочікуючись закінчення строку дії договору.

Оскільки процент за користування кредитними коштами нараховується щодня, клієнт має можливість закрити його в будь-який момент, сплативши відсотки за фактичний час користування.

Перевага сервісу Moneyveo

Перевага сервісу Moneyveo полягає у тому, що всі умови кредитування чітко прописані на сайті і на клієнтів не очікує неприємний сюрприз у вигляді прихованої комісії. Наш сервіс постійно оновлює програму лояльності і намагається зробити умови користування кредитом максимально комфортними, пропонуючи вигідні акції та знижки.

Тепер Ви знаєте, де і як можна отримати кредит з негативною кредитною історією. Співпрацюючи з Moneyveo, Ви завжди матимете надійну фінансову підтримку.