Де взяти швидко гроші в Україні?

Отримайте до 15000 грн на свою картку
Перший кредит – до 3500 грн під 0,01%

Отримати кредит У мене є промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

Ваш кредит: до
Кредит: 1000 грн.
Відсотки: 1000,70 грн.

Де взяти швидко гроші до зарплати: порівняння умов на ринку мікрокредитування

Економічна криза помітно вплинула на українські банки. В результаті вони стали більш вимогливими до позичальників, а доступність їх кредитів знизилася. Водночас, потреба в додаткових коштах у населення нікуди не зникла і навіть посилилася. Причин для цього багато: матеріальне становище людей погіршилося, ринок праці нестабільний, почастішали затримки заробітних плат тощо. Пристосовуватися до таких умов непросто, і знайти швидко гроші (Київ, Одеса, Львів – де б Ви не жили) може знадобитися кожному. Але в Україні є можливості отримати фінансову підтримку. Її надають небанківські компанії, які пропонують клієнтам лояльні умови та зручний сервіс.

Які типи компаній видають мікрокредити в Україні?

Кризова ситуація в економіці вплинула не лише на банки – постраждали й інші учасники ринку, а деякі взагалі згорнули діяльність. Працювати продовжують лише найбільш затребувані організації, які надають експрес-кредити:

Вони відрізняються низкою параметрів, принципами роботи, вимогами до клієнтів. Перш ніж звертатися за кредитом, варто все оцінити та зіставити зі своїми можливостями.

Послуги та умови різних типів компаній: порівняльна характеристика

Мікрокредитні компанії онлайн пропонують клієнтам найпростішу, найшвидшу та найзручнішу схему оформлення позик. Клієнту не потрібно кудись їхати, щоб отримати швидко гроші – адреси таких компаній, як і вся їхня діяльність, знаходиться в Інтернеті. Потреби з кимось спілкуватися, збирати документи, чекати в черзі, залишати застави чи залучати поручителів немає. Достатньо мати:

комп’ютер/телефон

комп’ютер/телефон з Інтернетом – щоб надіслати заявку та отримати відповідь;

паспорт та ІПН

паспорт та ІПН – для засвідчення особи;

банківську картку

банківську картку – щоб отримати гроші;

близько 10 хвилин часу

близько 10 хвилин часу – в разі першого звернення та не більше 2 хвилин у подальшому.

У компаніях такого типу можна отримати позику до 15 000 грн на строк до 1 місяця. З метою надання клієнтам найзручнішого сервісу, компанія Moneyveo обрала саме цю галузь для своєї діяльності. Звернувшись за кредитом до нас, Ви отримаєте швидку фінансову допомогу на вигідних для Вас умовах.

Є також компанії змішаного типу, які опрацьовують заявки на кредити за допомогою Інтернету і водночас проводять додаткову перевірку клієнтів по телефону або приїжджають до клієнта для підписання документів.

Ломбарди – ще один спосіб узяти кредит до зарплати. Що для цього потрібно:

Розмір суми, яку Ви отримаєте, буде залежати від цінної вартості застави. За кожний день користування грошима треба сплачувати процент – ставка змінюється, залежно від суми та строку кредитування. Є також варіант передати річ у ломбард назавжди – по суті, продати її. Тоді оцінна вартість буде менша, але не доведеться сплачувати проценти.

Мікропозики затребувані не лише в кризові періоди. Користуватися ними зручно завдяки простій процедурі оформлення та отримання коштів. До того ж це найшвидший спосіб знайти готівку. Проте, навіть якщо Ви збираєтеся взяти у кредит невелику суму, завжди треба дотримуватися платіжної дисципліни, адже навіть невелике прострочення може зіпсувати Вашу кредитну історію.

Миттєвий кредит на картку