Де взяти швидко гроші в Україні?

Отримайте онлайн кредит на Вашу карту

Новим клієнтам кредит під 0%*!

*0,02% в день від суми кредиту.

Отримати кредит Скасувати промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

До погашення:
Кредит: 1000 грн.
Відсотки: 0 грн.

Де взяти швидко гроші до зарплати: порівняння умов на ринку мікрокредитування


Економічна криза помітно вплинула на українські банки. В результаті вони стали більш вимогливими до позичальників, а доступність їх кредитів знизилася. Водночас, потреба в додаткових коштах у населення нікуди не зникла і навіть посилилася. Причин для цього багато: матеріальне становище людей погіршилося, ринок праці нестабільний, почастішали затримки заробітних плат тощо. Пристосовуватися до таких умов непросто, і знайти швидко гроші (Київ, Одеса, Львів – де б Ви не жили) може знадобитися кожному. Але в Україні є можливості отримати фінансову підтримку. Її надають небанківські компанії, які пропонують клієнтам лояльні умови та зручний сервіс.


Які типи компаній видають мікрокредити в Україні?


Кризова ситуація в економіці вплинула не лише на банки – постраждали й інші учасники ринку, а деякі взагалі згорнули діяльність. Працювати продовжують лише найбільш затребувані організації, які надають експрес-кредити:

 • мікрокредитні компанії онлайн;
 • мікрокредитні компанії офлайн;
 • ломбарди.

Вони відрізняються низкою параметрів, принципами роботи, вимогами до клієнтів. Перш ніж звертатися за кредитом, варто все оцінити та зіставити зі своїми можливостями.

Послуги та умови різних типів компаній: порівняльна характеристика


Мікрокредитні компанії онлайн пропонують клієнтам найпростішу, найшвидшу та найзручнішу схему оформлення позик. Клієнту не потрібно кудись їхати, щоб отримати швидко гроші – адреси таких компаній, як і вся їхня діяльність, знаходиться в Інтернеті. Потреби з кимось спілкуватися, збирати документи, чекати в черзі, залишати застави чи залучати поручителів немає. Достатньо мати:

 • комп’ютер/телефон з Інтернетом – щоб надіслати заявку та отримати відповідь;
 • паспорт та ІПН – для засвідчення особи;
 • банківську картку – щоб отримати гроші;
 • близько 10 хвилин часу – в разі першого звернення та не більше 2 хвилин у подальшому.

У компаніях такого типу можна отримати позику до 10 000 грн на строк до 1 місяця. З метою надання клієнтам найзручнішого сервісу, компанія Moneyveo обрала саме цю галузь для своєї діяльності. Звернувшись за кредитом до нас, Ви отримаєте швидку фінансову допомогу на вигідних для Вас умовах.

Мікрокредитні компанії офлайн у певній мірі схожі на банки, оскільки:

 • оформлення та отримання позик тут відбувається через відділення;
 • максимальні суми та строки користування грошима дещо більші, ніж в онлайн компаніях;
 • деякі компанії просять у клієнтів документи, що доводять платоспроможність (частіше, коли сума кредиту більша за 10 000 грн);
 • у разі великих сум коштів доведеться залучати поручителів.

Є також компанії змішаного типу, які опрацьовують заявки на кредити за допомогою Інтернету і водночас проводять додаткову перевірку клієнтів по телефону або приїжджають до клієнта для підписання документів.

Ломбарди – ще один спосіб узяти кредит до зарплати. Що для цього потрібно:

 • відвідати пункт продажів, узявши з собою паспорт та ІПН;
 • надати заставу (ювелірні прикраси, побутову техніку, електроніку);
 • підписати договір.

Розмір суми, яку Ви отримаєте, буде залежати від цінної вартості застави. За кожний день користування грошима треба сплачувати процент – ставка змінюється, залежно від суми та строку кредитування. Є також варіант передати річ у ломбард назавжди – по суті, продати її. Тоді оцінна вартість буде менша, але не доведеться сплачувати проценти.

Мікропозики затребувані не лише в кризові періоди. Користуватися ними зручно завдяки простій процедурі оформлення та отримання коштів. До того ж це найшвидший спосіб знайти готівку. Проте, навіть якщо Ви збираєтеся взяти у кредит невелику суму, завжди треба дотримуватися платіжної дисципліни, адже навіть невелике прострочення може зіпсувати Вашу кредитну історію.