Найшвидший кредит не виходячи з дому! Отримайте до 15000 грн на карту за кілька хвилин

Отримайте онлайн кредит на Вашу карту

Новим клієнтам кредит під 0%*

Отримати кредит Скасувати промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

До погашення:
Кредит: 1000 грн.
Відсотки: 0 грн.

Швидкий кредит онлайн

У наш швидкоплинний час ніхто не застрахований від непередбачуваних фінансових труднощів і кредит може знадобитися швидко й без зайвої тяганини. Банки для цього не завжди підходять – вони й досі схильні до традиційної бюрократичної моделі роботи. Внаслідок цього строк ухвалення Вашої заявки на кредит може затягнутися, а невеликі кредити на споживацькі потреби багато банків і зовсім не розглядають.

Проте взяти швидкий кредит на невелику суму таки можливо, та ще й не виходячи з дому. Для цього достатньо скористатися онлайн сервісом Moneyveo. Через декілька хвилин з моменту заповнення заявки суму до 2,5 тисяч гривень буде перераховано на Вашу банківську картку. У разі ж повторних звернень максимальна сума кредиту буде поступово збільшуватися до 8 тисяч.

Значною перевагою нашого сервісу є можливість погашення швидкого кредиту достроково, без нарахування зайвих процентів і комісій. Таким чином, Ви сплачуєте тільки за фактичний час користування кредитом, а не за кількість днів, зазначених у договорі.

Як швидко отримати гроші в кредит?

Аби скористуватися всіма перевагами нашого сервісу, достатньо відповідати кільком простим умовам:

Паспорт

бути громадянином України;

C 18 років

бути повнолітнім;

бути власником картки

бути власником картки одного з українських банків.

Зокрема, Вам не доведеться витрачати час на паперову тяганину й безкінечні черги. Щоб отримати швидкий кредит онлайн на нашому сервісі потрібні тільки паспорт та ідентифікаційний код. Ніяких довідок про доходи, оформлення поруки або виписок.
Для отримання позики в Moneyveo необхідно тільки заповнити заявку в онлайн режимі. Зробити це дуже просто. На головній сторінці сайту розташований кредитний калькулятор, у якому можна встановити потрібну суму та строк кредитування.

Завдяки кредитному калькулятору Ви також побачите:

дата погашення кредиту

дату, в яку Ви маєте погасити кредит;

загальний процент за кредитом

загальний процент за кредитом;

загальна сума до сплати

загальну суму до сплати.

Така функція дає можливість уникнути неприємних для клієнта сюрпризів або помилок під час підрахунку суми позики з процентами – користувач нашого сервісу ще на початку заповнення заявки бачить, яку суму він муситиме погасити.

Деталі про свій кредит кожен користувач може побачити в Особистому кабінеті, за допомогою якого оплатити позику можна швидко та зручно. Передбачені й інші способи оплати кредиту – через термінали самообслуговування або традиційним банківським переказом.

Оскільки наш сервіс працює повністю в режимі онлайн, місце проживання наших клієнтів не має ніякого значення – оформити швидкий кредит може кожний у межах території України.