Кредити без довідки про доходи готівкою на картку в Києві і по всій Україні

Отримайте до 15000 грн на свою картку
Перший кредит – до 3500 грн під 0,01%

Отримати кредит У мене є промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

Ваш кредит: до
Кредит: 1000 грн.
Відсотки: 1000,70 грн.

Кредит без довідки про доходи в Україні

На жаль, в умовах сьогодення економічна ситуація в країні склалася таким чином, що багато українців отримують зарплату неофіційно – "в конвертах". Макроекономічні недоліки подібного становища майже нікого не цікавлять, натомість рівень життя в цілому турбує кожного.

кредит без справки

Через неофіційний дохід багато платоспроможних людей не можуть отримати навіть невеликий кредит, у разі виникнення непередбачуваних фінансових труднощів. Адже у довідці про доходи зазначається тільки офіційна сума – гарантований державою зарплатний мінімум. Проте банківським установам таких гарантій замало, та вони відмовляються у наданні навіть мікропозики.
Але з появою Moneyveo цю проблему вирішено – тепер в Україні працює сервіс, за допомогою якого можна взяти кредит без довідки про доходи. Це зручний, прозорий та надійний спосіб якнайшвидше дістати потрібні кошти.

Щоб оформити позику на нашому сервісі, Вам знадобляться тільки:

паспорт
паспорт
идентификационный код
ідентифікаційний код
личная банковская карта.
особиста банківська картка

Ніякої довідки про доходи, оформлення поруки чи будь-якого іншого документального підтвердження платоспроможності. Надавши нам мінімум документів, Ви зможете отримати до трьох тисяч гривень на картку за лічені хвилини. А у разі повторних звернень максимальна сума позики буде поступово збільшуватись до десяти тисяч гривень.

Як отримати кредит без довідки про доходи?

Оформити кредит без довідки про доходи та зайвої паперової тяганини тепер зовсім просто, за допомогою нашого сервісу. Для цього треба тільки виконати кілька простих дій:

Заповніть заявку, зазначивши достовірні дані про себе. Скористайтеся кредитним калькулятором на головній сторінці сайту, обравши суму та термін кредитування. За допомогою калькулятора Ви зможете побачити загальну суму до сплати та окремо процент, який буде нараховано.

Перевірте пошту. Протягом лише кількох хвилин після заповнення заявки на Вашу електрону адресу надійде лист, в якому буде зазначено рішення щодо кредиту. Система працює повністю в автоматичному режимі, аналізуючи кілька тисяч параметрів про позичальника, ґрунтуючись на яких і приймається рішення. Тому людський чинник повністю відсутній та ніяк не може вплинути на результат.

Отримайте гроші на картку. У разі позитивного рішення системи гроші миттєво надходять на вказану позичальником картку. Строк надходження коштів при цьому може змінюватися залежно від умов Вашого банку.

Як погасити кредит?

На нашому сервісі кредит без довідки про доходи можна оформити на строк до 30 календарних днів. А за умови виникнення непередбачуваних труднощів термін кредитування може бути подовжений, якщо завчасно погасити нарахований процент.

Погасити позику можна кількома способами:

Спосіб 1. Через особистий кабінет на сайті Moneyveo. У спеціальній формі введіть суму, яку збираєтеся погасити, і реквізити карти, з якої бажаєте провести транзакцію. Більше від Вас нічого не потрібно - гроші гарантовано надійдуть на наш рахунок.

Спосіб 2. Через банківські реквізити. Зробити це можна у відділенні будь-якого банку, надавши наші реквізити касиру. Варто зауважити, що в цьому випадку Ви сплачуєте комісію за послуги фінустанови.

Спосіб 3. За допомогою терміналів самообслуговування EasyPay, iBox, ПриватБанк, 24nonStop, Tyme або City 24. Оберіть в меню "Банківські операції" (в терміналах Tyme – "Банки і страхування", потім – "Банки") та натисніть на іконку Moneyveo. Далі слідкуйте за інструкцією, які з'являться на екрані.

Таким чином, взяти кредит без довідки про доходи в Moneyveo максимально просто, швидко й абсолютно прозоро.

Миттєвий кредит без довідок