Moneyveo

brogress-bar

Кредит без довідки про доходи

Отримайте до 15000 грн на свою картку
Перший кредит – до 5000 грн під 0,01%

Оформити кредит промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

Дата виплати: до
Кредит: 1000 грн.
Відсотки: 1000,70 грн.

Як отримати кредит готівкою

У житті кожної людини трапляються моменти, коли терміново потрібні гроші. Однак інколи взяти в борг нема в кого, а зарплати чекати ще довго. Спеціально для таких випадків і був створений сервіс швидких кредитів онлайн Moneyveo. Ви зможете отримати готівку без зайвої бюрократії впродовж декількох хвилин після того, як ми вам нарахуємо гроші на картку.
Стати клієнтом Moneyveo легко, а процедура оформлення позики проста, як формула води. Щоб взяти швидкий кредит готівкою за паспортом, потрібно: досягти 18 років, надати актуальну інформацію про себе, реквізити чинної банківської картки і бути підключеним до інтернету на момент звернення до сервісу.
Знадобиться витратити всього 5 хвилин часу – на заповнення заявки і кілька хвилин – на отримання рішення за кредитом. А при позитивній відповіді гроші на картку будуть зараховані миттєво. Також не має значення і ваше місце проживання, адже наш сервіс доступний скрізь, де є інтернет. Тому отримати кредит можливо практично в будь-якому населеному пункті країни.

Що потрібно, щоб взяти гроші в кредит?:

 • Паспорт та ІНН
  паспорт, ІПН
 • активна банківська карта
  активну банківську карту
 • доступ до інтернету
  доступ до інтернету
 • мобільний телефон
  мобільний телефон

Зокрема, заявник має бути старше 18 років. При цьому місце проживання не має значення, оскільки ми працюємо як у великих містах України (Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів), так і в невеликих населених пунктах.

Як взяти кредит готівкою через Moneyveo?

Уся процедура цілком прозора і триває зовсім небагато часу. Перш за все вам потрібно заповнити анкету та надати достовірні дані про себе. Після чого лишається зробити всього кілька кроків, аби гроші опинилися на вашій картці.

 • Заповнити заявку
  Крок 1.

  Заповнити заявку на отримання кредиту.

 • Отримати рішення
  Крок 2. Отримати рішення.

  Заявки обробляються в автоматичному режимі, тому довго чекати відповіді не доведеться.

 • Отримати гроші
  Крок 3. Отримати гроші.

  Кошти перераховуються на зазначений у заявці рахунок миттєво. Проте цей процес може затягнутися до півгодини – термін зарахування грошей залежить від банку-емітента картки.

Таким чином, отримати кредит готівкою ви можете, не виходячи з дому.

Зверніть увагу, що компанія Moneyveo завжди перераховує точну суму, зазначену в заявці. Якщо на карту надійшло менше грошей, ніж очікувалося, можливо, Ваш банк бере плату за нарахування коштів.

Як повернути кредит?

Повернути кредит, оформлений в Moneyveo, можна трьома простими способами:

 • перерахувати відповідну суму
  1. в Особистому кабінеті перерахувати відповідну суму зі своєї картки;
 • перерахувати гроші
  2. перерахувати гроші за нашими банківськими реквізитами;
 • скористатись одним з терміналів
  3. скористатись одним з терміналів самообслуговування.

Варто зазначити, що ніяких прихованих платежів чи комісій компанія Moneyveo в жодному з представлених випадків не стягує. Однак сервісний збір можуть нараховувати відділення банків, в яких проводиться платіж.

Тепер отримати кредит готівкою в Україні простіше, ніж будь-коли. Стосовно максимально доступної суми кредиту – це залежить від вашої кредитної історії. У разі першого звернення до нашого сервісу ви зможете оформити до двох з половиною тисяч гривень. Якщо ви сумлінно виконували фінансові зобов'язання і сплатили позику вчасно, під час повторних звернень доступна сума буде поступово збільшуватися до восьми тисяч гривень.

Не слід відкладати мрії на майбутнє. З нами ви можете здійснити будь-яке бажання вже сьогодні.

Миттєвий кредит на картку

Поширені питання

Чи можна отримати кредит готівкою на карту?

У кредитній компанії «Манівео» отримати необхідну суму можна швидко, не відлучаючись від місця роботи або не виходячи з дому. Тут можна без проблем взяти до 5000 грн – при першому зверненні і до 15 000 грн – при наступних. Однак гроші вам видадуть не на руки, а на картку. Процес оформлення позики проходить повністю онлайн. У цьому є велика перевага – після схвалення кредитної заявки кошти надійдуть практично миттєво, їх можна використовувати як завгодно. Пояснювати нам, навіщо вам потрібні гроші – також не потрібно. Ми гарантуємо повну конфіденційність наданої інформації, видаємо кредити оперативно, без зайвих запитань і бюрократії.

Де можна взяти кредит готівкою через інтернет?

Якщо вам потрібна готівка, але їздити до відділень банків не хочеться, простіше і швидше за все оформити позику в інтернеті – наприклад, на сайті компанії «Манівео». Це зручний, зрозумілий і оперативний сервіс кредитування онлайн, який користується величезною популярністю серед українців. Тисячі споживачів вибирають саме Манівео, коли зазнають тимчасових труднощів у фінансових справах. Кредити онлайн доступні 24/7, заявки обробляються в автоматичному режимі, без ручного введення і дзвінків родичам. Отримані гроші можна зняти з картки і користуватися готівкою на власний розсуд.

Куди подати заявку на кредит готівкою?

Оформити кредит онлайн на картку і зняти готівку в найближчому банкоматі – цілком легко в сервісі інтернет-кредитування Moneyveo. Ви просто створюєте заявку, вказуєте потрібну суму і період кредитування на головній сторінці сайту – і якщо наша система її схвалить – гроші миттєво зарахуються на вашу картку. Прийняття рішення по заявці займе не більше 5 хвилин – за цей час ви встигнете заварити собі чашку кави або погортати стрічку новин на Facebook. Усе дуже швидко, а головне – просто! Адже для того, щоб видати вам кредит, нам не потрібні документи про доходи, виписки з податкової, застава та поручителі. Вистачить лише даних вашого паспорта та ІПН, а також реквізитів вашої банківської карти, щоб надіслати на неї кошти.

Особистий кабінет