Кредит без довідки про доходи

Отримайте до 15000 грн на свою картку
Перший кредит – до 3500 грн під 0,01%

Отримати кредит У мене є промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

Ваш кредит: до
Кредит: 1000 грн.
Відсотки: 1000,70 грн.

Не секрет, що багато компаній в Україні працюють «в тіні». Оскільки доходи більшості українців неофіційні або офіційні, але невеликі, отримати кредит без довідки про доходи в банках дуже складно. Навіть будучи цілком платоспроможним, оформити кредит онлайн або оффлайн без довідок про доходи позичальник не зможе.

кредит без справки

У довідці, яку видає роботодавець, зазвичай зазначається офіційний заробіток – тільки гарантований державою зарплатний мінімум. Банківським установам таких гарантій недостатньо, і вони можуть відмовити у видачі навіть мікропозик.
Звичайно, в окремих випадках фінустанови задовольняються звичайною випискою з бухгалтерії про зарплатні нарахування, але це, скоріше, виняток із правил, і щоб переконатися в благонадійності клієнта, банк обов'язково перевірить і його кредитну історію.
На щастя, з появою Moneyveo ситуація кардинально змінилася. Тепер доводити платоспроможність не потрібно – у сервісі взяти кредит онлайн без довідки про доходи на картку простіше, ніж замовити саму банківську картку.
Moneyveo – це зручний, прозорий і швидкий інструмент отримання необхідної суми в найкоротші строки «тут і зараз». Він позбавив сотні тисяч українців від тимчасових фінансових труднощів: просити в борг у родичів, стояти в чергах відділень і чекати тривалої відповіді – не доведеться! Думаєте, це нереально? Давайте розберемося, як працює сервіс.

Щоб оформити позику на нашому сервісі, Вам знадобляться тільки:

паспорт
паспорт
идентификационный код
ідентифікаційний код
личная банковская карта.
банківська картка

Як бачимо, жодні довідки про доходи, залучення поручителів чи надання застави – не потрібні. Нам досить мінімуму документів, щоб видати до 3500 грн на картку при першому зверненні до сервісу і до 15 000 грн – в подальших. Відтепер для українців процес оформлення позики став набагато швидший і простіший, а сам кредит – більш доступним!

Як отримати кредит без довідки про доходи?

Щоб отримати гроші в кредит без довідки про доходи та іншої паперової тяганини в Манівео, вам не доведеться навіть виходити з дому. Для цього потрібно виконати декілька простих дій:

  • Заповніть заявку, зазначивши достовірні дані про себе. Скористайтеся кредитним калькулятором на головній сторінці сайту, обравши суму та термін кредитування. За допомогою калькулятора Ви зможете побачити загальну суму до сплати та окремо процент, який буде нараховано.

  • Перевірте пошту. Протягом лише кількох хвилин після заповнення заявки на Вашу електрону адресу надійде лист, в якому буде зазначено рішення щодо кредиту. Система працює повністю в автоматичному режимі, аналізуючи кілька тисяч параметрів про позичальника, ґрунтуючись на яких і приймається рішення. Тому людський чинник повністю відсутній та ніяк не може вплинути на результат.

  • Отримайте гроші на картку. У разі позитивного рішення системи гроші миттєво надходять на вказану позичальником картку. Строк надходження коштів при цьому може змінюватися залежно від умов Вашого банку.

Як погасити кредит?

У нашому сервері кредит без довідки про доходи можна оформити на строк до 30 днів, з можливістю подовження на необмежену кількість днів за умови оплати нарахованих процентів у разі виникнення непередбачених труднощів.
Повернути кредит можна трьома способами:

  • Спосіб 1. Через особистий кабінет на сайті Moneyveo. У спеціальній формі введіть суму, яку збираєтеся погасити, і реквізити карти, з якої бажаєте провести транзакцію. Більше від Вас нічого не потрібно - гроші гарантовано надійдуть на наш рахунок.

  • Спосіб 2. Через банківські реквізити. Зробити це можна у відділенні будь-якого банку, надавши наші реквізити касиру. Варто зауважити, що в цьому випадку Ви сплачуєте комісію за послуги фінустанови.

  • Спосіб 3. За допомогою терміналів самообслуговування EasyPay, iBox, ПриватБанк, 24nonStop, Tyme або City 24. Оберіть в меню "Банківські операції" (в терміналах Tyme – "Банки і страхування", потім – "Банки") та натисніть на іконку Moneyveo. Далі слідкуйте за інструкцією, які з'являться на екрані.

Миттєвий кредит без довідок