Отримайте гроші до зарплати за 8 хвилин.
До 10000 грн на карту, не виходячи з дому!

Отримайте онлайн кредит на Вашу карту

Новим клієнтам кредит під 0%*!

*0,02% в день від суми кредиту.

Отримати кредит Скасувати промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

До погашення:
Кредит: 1000 грн.
Відсотки: 0 грн.

ВІД ВАС ПОТРІБНО ТІЛЬКИ

Банківська карта
Банківська карта
Бути старше 18 років
Бути старше 18 років
Паспорт и ИНН
Паспорт і ІПН
Телефон та email
Телефон і email

Гроші до зарплати в Києві та по всій Україні


Ми щоденно намагаємося встояти перед спокусами, що оточують нас у повсякденному житті. Але іноді дуже складно відмовити собі у певних радощах, а деякі речі – дійсно необхідні. Звичайно, далеко не кожному вистачає коштів, аби задовільнити всі свої бажання. Проте навіть для такої задачі можна знайти рішення – якщо Вам потрібні гроші до зарплати, Ви можете оформити мікрокредит.

Мікрокредит – це невеликий споживчий кредит, який надають різні фінансові установи на поточні потреби. Таким чином, якщо до наступної зарплати чекати кілька тижнів, а гроші вже закінчилися, Ви можете оформити невеликий кредит на нашому сайті в режимі онлайн лише за кілька хвилин.

Головна перевага кредитування в компанії Moneyveo в порівнянні з банками полягає в тому, що отримати гроші на банківську картку можна за лічені хвилини та без зайвої паперової тяганини. Ніяких черг у відділенні чи довгого переліку документів. Ви навіть можете не виходити з дому та отримати гроші до зарплати, знаходячись у будь-якій точці України – як у великих містах (Харків, Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Кривий Ріг та інші), так і в маленьких населених пунктах.

Як оформити кредит онлайн?


Якщо Вам терміново знадобилися гроші, до зарплати ще далеко і Ви хочете швидко оформити кредит, достатньо здійснити кілька простих кроків.

  • Крок 1. Заповнити заявку. Оберіть потрібні Вам суму і строк у кредитному калькуляторі та натисніть кнопку "Отримати кредит". У разі першого звернення відкриється реєстраційна анкета, яку необхідно заповнити.
  • Крок 2. Дізнатися рішення системи. На зазначений в заявці email надійде лист із рішенням щодо кредиту. Варто зазначити, що рішення ухвалюється автоматизованою системою протягом лише кількох хвилин.
  • Крок 3. Погодитися з умовами договору. За умови позитивного рішення системи, Вам буде відкритий доступ до Особистого кабінету та запропонований договір. Варто уважно ознайомитися з умовами кредитування та дати свою згоду, після чого гроші миттєво будуть перераховані на Вашу картку. Тривалість транзакції при цьому може дещо затягнутися – це залежить від умов Вашого банку, проте, зазвичай, вона триває якнайбільш півгодини.

Як повернути кредит?


Щоб Вам було зручніше повертати позичені до зарплати кошти, сервіс Moneyveo передбачив кілька способів погашення кредиту.

  • Спосіб 1. Через Особистий кабінет. Один з найзручніших способів. Все, що треба зробити, – увійти в Особистий кабінет і натиснути "Сплатити кредит". Ви побачите суму до сплати і перерахуєте кошти з прикріпленої банківської картки.
  • Спосіб 2. Банківським переказом. Ви також можете сплатити кредит у будь-якому відділені банку. Для цього необхідно подивитися в Особистому кабінеті загальну суму з нарахованим процентом та сплатити її в касі банку, надавши реквізити нашої компанії.
  • Спосіб 3. Через термінали самообслуговування. Ви можете сплатити позику в таких терміналах, як City 24, EasyPay, 24nonStop и iBox. Для цього необхідно обрати компанію Moneyveo в категорії "Банківські операції" та внести потрібну суму, зазначивши номер телефону, вказаний під час реєстрації.

Як Ви вже могли переконатися, наш сервіс допоможе просто та без зайвих зусиль вийти зі скрутного фінансового положення на максимально вигідних і комфортних умовах.