Де взяти терміново гроші на будь-яку карту по Україні?

Отримайте до 15000 грн на свою картку
Перший кредит – до 3500 грн під 0,01%

Отримати кредит У мене є промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

Ваш кредит: до
Кредит: 1000 грн.
Відсотки: 1000,70 грн.

Де терміново взяти гроші?

Нерідко трапляються ситуації, в яких терміново потрібні гроші. Проте не в всіх наших друзів є можливість позичити необхідну суму, а банки часто вимагають кілька днів на розгляд заявки. То ж де взяти грошей терміново? З цього, здавалося б, безвихідного становища є вихід – швидкий онлайн кредит від Moneyveo.


Оформити кредит без черг у відділенні, без зайвої паперової тяганини і довідок тут можна за декілька хвилин у режимі онлайн. З появою можливості отримувати позики в Інтернеті українці отримали відповідь на питання: "Де взяти гроші терміново?".

Щоб стати нашим клієнтом, Вам знадобляться:

Паспорт та ІНН

паспорт, ІНН

особиста банківська картка

особиста банківська картка

доступ до інтернету

доступ до інтернету

мобільний телефон

мобільний телефон

Надіслати заявку

Надіслати заявку. На головній сторінці сайту Ви знайдете кредитний калькулятор, за допомогою якого зможете визначити суму та строк користування кредитом. При цьому Ви одразу побачите загальну суму з нарахованими процентами, яку необхідно буде сплатити після закінчення дії договору. Після цього просто натисніть кнопку "Отримати кредит" і заповніть заявку.

Перевірте пошту

Перевірте пошту. Рішення приймається в автоматичному режимі, після чого система надсилає на зазначену в заявці адресу електронної пошти лист з результатом. Зазвичай вся ця процедура займає лише декілька хвилин.

Зачекайте надходження коштів

Зачекайте надходження коштів. У разі позитивного рішення гроші моментально будуть перераховані на Вашу картку. Кошти стають доступними протягом двох годин. Цей термін залежить від умов Вашого банку.

Тепер, в ситуаціях коли терміново потрібні гроші, Ви завжди отримаєте фінансову підтримку зі сторони Moneyveo. Оформити позику можна строком від 1 до 30 днів на суму до 3500 гривень. А за умови повторних звернень ця сума може збільшитися до 15000 гривень.

Комфортні умови погашення кредиту

Найпростіший спосіб погасити позику – через Особистий кабінет на сайті. Авторизуйтеся в системі та перерахуйте гроші зі своєї картки на наш рахунок.

Ви також можете скористуватися терміналами самообслуговування. Ми працюємо з такими поширеними мережами як EasyPay, iBox, 24nonStop, ПриватБанк, Tyme і City 24. У пункті меню "Банківські операції" (в терміналах Tyme – "Банки і страхування", потім – "Банки") натисніть на зелену іконку Moneyveo, після чого зазначте суму погашення і внесіть кошти.

Якщо раптом терміналу поблизу не виявилося, зайдіть в будь-яке відділення банку. Надайте співробітнику наші банківські реквізити і сплатіть позику через касу.

Таким чином, аби терміново отримати гроші на карту з максимально комфортними умовами кредитування, Вам знадобляться тільки паспорт, код і кілька хвилин вільного часу. Співпрацюючи з компанією Moneyveo, Ви назавжди позбудетеся фінансових труднощів.

Миттєвий кредит на картку