Де взяти терміново гроші на будь-яку карту по Україні?

Отримайте до 15000 грн на свою картку
Перший кредит – до 4000 грн під 0,01%

Отримати кредит У мене є промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

Ваш кредит: до
Кредит: 1000 грн.
Відсотки: 1000,70 грн.

Де терміново взяти гроші?

Нерідко трапляються ситуації, в яких терміново потрібні кошти на картку. Однак знайти необхідну суму буває дуже непросто. Звернення до банку найчастіше обертається тривалою й виснажливою тяганиною, а просити в борг у знайомих – не завжди зручно. Такі ситуації знайомі багатьом, і Ви теж, напевно, в них потрапляли. Де ж взяти гроші в Україні швидко і без проблем? Відповідь доволі проста – в онлайн кредитному сервісі Moneyveo.


Оформити позику без черг, бюрократії та нервів тепер можна всього за декілька хвилин у режимі онлайн. Манівео надає таку можливість, допомагаючи вирішити фінансові проблеми в пару кліків. Все досить просто.

Щоб стати нашим клієнтом, Вам знадобляться:

Паспорт та ІНН

паспорт, ІНН

особиста банківська картка

банківська картка

доступ до інтернету

доступ до інтернету

мобільний телефон

мобільний телефон

  • Надіслати заявку

    Надіслати заявку. На головній сторінці сайту Ви знайдете кредитний калькулятор, за допомогою якого зможете визначити суму та строк користування кредитом. При цьому Ви одразу побачите загальну суму з нарахованими процентами, яку необхідно буде сплатити після закінчення дії договору. Після цього просто натисніть кнопку "Отримати кредит" і заповніть заявку.

  • Перевірте пошту

    Перевірте пошту. Рішення приймається в автоматичному режимі, після чого система надсилає на зазначену в заявці адресу електронної пошти лист з результатом. Зазвичай вся ця процедура займає лише декілька хвилин.

  • Зачекайте надходження коштів

    Зачекайте надходження коштів. У разі позитивного рішення гроші моментально будуть перераховані на Вашу картку. Кошти стають доступними протягом двох годин. Цей термін залежить від умов Вашого банку.

Тепер, в ситуаціях коли терміново потрібні гроші, Ви завжди отримаєте фінансову підтримку зі сторони Moneyveo. Оформити позику можна строком від 1 до 30 днів на суму до 4000 гривень. А за умови повторних звернень ця сума може збільшитися до 15000 гривень.

Комфортні умови погашення кредиту

Найпростіший спосіб погасити позику – через Особистий кабінет на сайті. Авторизуйтеся в системі та перерахуйте гроші зі своєї картки на наш рахунок.

Ви також можете скористуватися терміналами самообслуговування. Ми працюємо з такими поширеними мережами як iBox, 24nonStop, ПриватБанк, Tyme. У пункті меню "Банківські операції" (в терміналах Tyme – "Банки і страхування", потім – "Банки") натисніть на зелену іконку Moneyveo, після чого зазначте суму погашення і внесіть кошти.

Якщо раптом терміналу поблизу не виявилося, зайдіть в будь-яке відділення банку. Надайте співробітнику наші банківські реквізити і сплатіть позику через касу.

Таким чином, аби терміново отримати гроші на карту з максимально комфортними умовами кредитування, Вам знадобляться тільки паспорт, код і кілька хвилин вільного часу. Співпрацюючи з компанією Moneyveo, Ви назавжди позбудетеся фінансових труднощів.

Миттєвий кредит на картку

Поширені питання

Де позичити гроші терміново?

Кращий спосіб не зіпсувати відносини з родичами і знайомими – це взяти гроші в кредит. Але де знайти надійну кредиту компанію, в якій оформити позику було б вигідно і швидко? Moneyveo –безпечний і авторитетний сервіс онлайн кредитування в Україні. На відміну від інших мікрокредитних компаній, оформлення позики в Манівео забере не більше 15 хвилин часу – при першому зверненні – всього за 10,5 грн на місяць.

Де швидко взяти гроші на картку?

Оскільки більший час людина проводить в інтернеті, а часу катастрофічно на все не вистачає, набагато зручніше оформити кредит в онлайні, не виходячи з дому. Простіше і швидше за все це зробити в Moneyveo. Сервіс обробляє заявки цілодобово, для чого користувачу необхідно лише створити запит на сайті і через декілька хвилин вже отримати рішення за кредитом на імейл і телефон. А з документів знадобляться тільки паспорт та ІПН, що дуже зручно.

Терміново потрібні гроші сьогодні на банківську картку?

Не хочеться турбувати домашніх проханнями про гроші? Звертайтеся до кредитного сервісу Манівео, і проблема вирішиться в лічені хвилини. Щоб отримати гроші терміново, знадобиться лише зареєструватися на сайті (для нових користувачів), створити заявку і дочекатися автоматичного рішення на email. У позитивному випадку – кредит миттєво зарахується на картку. Усі заявки обробляються в режимі 24/7, тобто, подати її Ви можете в будь-який зручний час.

Як терміново знайти гроші в кредит на картку в Україні?

Знайти оперативно гроші буває непросто. Багато банків відмовляють позичальникам у видачі коштів, часто не пояснюючи причину. Також фінустанови запитують безліч документів, що підтверджують платоспроможність, кредитний рейтинг і достатність капіталу клієнта. Але в Манівео все набагато простіше. Все ще не вірите? Тоді оформляйте заявку на кредит на нашому сайті – і отримуйте гроші на картку прямо зараз!