Де взяти терміново гроші на будь-яку карту по Україні?

Отримайте онлайн кредит на Вашу карту

Новим клієнтам кредит під 0%*!

*0,02% в день від суми кредиту.

Отримати кредит Скасувати промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

До погашення:
Кредит: 1000 грн.
Відсотки: 0 грн.

Де терміново взяти гроші?

Оформити кредит без черг у відділенні, без зайвої паперової тяганини та різноманітних довідок тепер можна лише за 8 хвилин повністю в режимі онлайн. Нерідко трапляються ситуації, в яких терміново потрібні гроші. Проте не всі друзі мають можливість позичити необхідну суму, а банк потребує кілька днів на розгляд заявки. Але навіть з такого непростого становища є вихід – швидкий онлайн кредит від Moneyveo.

Щоб стати нашим клієнтом, Вам знадобляться:

Паспорт та ІНН
паспорт, ІНН
особиста банківська картка
особиста банківська картка
доступ до інтернету
доступ до інтернету
мобільний телефон
мобільний телефон
Надіслати заявку

Надіслати заявку. На головній сторінці сайту Ви знайдете кредитний калькулятор, за допомогою якого зможете визначити суму та строк користування кредитом. При цьому Ви одразу побачите загальну суму з нарахованими процентами, яку необхідно буде сплатити після закінчення дії договору. Після цього просто натисніть кнопку "Отримати кредит" і заповніть заявку.

Перевірте пошту

Перевірте пошту. Рішення приймається в автоматичному режимі, після чого система надсилає на зазначену в заявці адресу електронної пошти лист з результатом. Зазвичай вся ця процедура займає не більше 8 хвилин.

Зачекайте надходження коштів

Зачекайте надходження коштів. У разі позитивного рішення гроші моментально будуть перераховані на Вашу картку. Кошти стають доступними протягом двох годин. Цей термін залежить від умов Вашого банку.

Тепер, в ситуаціях коли терміново потрібні гроші, Ви завжди отримаєте фінансову підтримку зі сторони Moneyveo. Оформити позику можна строком від 1 до 30 днів на суму до 3000 гривень. А за умови повторних звернень ця сума може збільшитися до 10000 гривень.

Комфортні умови погашення кредиту

Найпростіший спосіб погасити позику – через Особистий кабінет на сайті. Авторизуйтеся в системі та перерахуйте гроші зі своєї картки на наш рахунок.

Ви також можете скористуватися терміналами самообслуговування. Ми працюємо з такими поширеними мережами як EasyPay, iBox, 24nonStop і City 24. У пункті меню "Банківські операції" натисніть на зелену іконку Moneyveo, після чого зазначте суму погашення і внесіть кошти.

Якщо раптом терміналу поблизу не виявилося, зайдіть в будь-яке відділення банку. Надайте співробітнику наші банківські реквізити і сплатіть позику через касу.

Таким чином, аби терміново отримати гроші на карту з максимально комфортними умовами кредитування, Вам знадобляться тільки паспорт, код і кілька хвилин вільного часу. Співпрацюючи з компанією Moneyveo, Ви назавжди позбудетеся фінансових труднощів.