Де взяти терміново гроші на будь-яку карту по Україні?

Отримайте до 15000 грн на свою картку
Перший кредит – до 3500 грн під 0,01%

Отримати кредит У мене є промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

Ваш кредит: до
Кредит: 1000 грн.
Відсотки: 1000,70 грн.

Де терміново взяти гроші?

Нерідко трапляються ситуації, в яких терміново потрібні кошти на картку. Однак знайти необхідну суму буває дуже непросто. Звернення до банку найчастіше обертається тривалою й виснажливою тяганиною, а просити в борг у знайомих – не завжди зручно. Такі ситуації знайомі багатьом, і Ви теж, напевно, в них потрапляли. Де ж взяти гроші в Україні швидко і без проблем? Відповідь доволі проста – в онлайн кредитному сервісі Moneyveo.


Оформити позику без черг, бюрократії та нервів тепер можна всього за декілька хвилин у режимі онлайн. Манівео надає таку можливість, допомагаючи вирішити фінансові проблеми в пару кліків. Все досить просто.

Щоб стати нашим клієнтом, Вам знадобляться:

Паспорт та ІНН

паспорт, ІНН

особиста банківська картка

банківська картка

доступ до інтернету

доступ до інтернету

мобільний телефон

мобільний телефон

  • Надіслати заявку

    Надіслати заявку. На головній сторінці сайту Ви знайдете кредитний калькулятор, за допомогою якого зможете визначити суму та строк користування кредитом. При цьому Ви одразу побачите загальну суму з нарахованими процентами, яку необхідно буде сплатити після закінчення дії договору. Після цього просто натисніть кнопку "Отримати кредит" і заповніть заявку.

  • Перевірте пошту

    Перевірте пошту. Рішення приймається в автоматичному режимі, після чого система надсилає на зазначену в заявці адресу електронної пошти лист з результатом. Зазвичай вся ця процедура займає лише декілька хвилин.

  • Зачекайте надходження коштів

    Зачекайте надходження коштів. У разі позитивного рішення гроші моментально будуть перераховані на Вашу картку. Кошти стають доступними протягом двох годин. Цей термін залежить від умов Вашого банку.

Тепер, в ситуаціях коли терміново потрібні гроші, Ви завжди отримаєте фінансову підтримку зі сторони Moneyveo. Оформити позику можна строком від 1 до 30 днів на суму до 3500 гривень. А за умови повторних звернень ця сума може збільшитися до 15000 гривень.

Миттєвий кредит на картку