Кредит для безробітних по Україні онлайн до 22000 грн

Smart
Comfort
Comfort

Отримати подарунок?

Увага! Якщо вам призначені соціальні виплати, то отримання будь-яких бонусів, що є додатковим доходом, може стати підставою для позбавлення права на такі соціальні виплати.
100 грн
до 22 000 грн
1 день
до 30 днів
Повернути до: 0
Сума: 0 грн
Бонус на картку: грн
Відсотки: 0 грн ?
Повернути: 0 грн ?

За закриття кредиту ви отримаєте enotcoin

промокод / enotcoin
Smart
10000
до 30 000 грн
8 тижнів
до 18 тижнів

Для нових клієнтів, 42 днів користування кредитом під 0%

Повернути грн до
Платежі по: грн
до грн %
Графік внесення платежів може змінюватися у випадку дострокової або несвоєчасної сплати.
Беріть кредит на суму, яку зможете повернути вчасно. Впевнені, що все вийде?

У такі нестабільні часи, які переживає зараз Україна, ми нерідко стикаємося з грошовими труднощами і змушені звертатися до фінансових установ по допомогу. Проте банки висувають чимало вимог до своїх клієнтів, що значно ускладнює процес оформлення кредиту. Так, одним з основних документів, який необхідно надати для підтвердження платоспроможності, є довідка про доходи. Виконати цю вимогу неможливо, якщо позичальник працевлаштований неофіційно. Але вихід з подібної ситуації є – деякі фінансові організації передбачили можливість оформлення кредитів для безробітних.

Як оформити кредит безробітному без довідки про доходи?

Спрощену процедуру оформлення позик мають мікрокредитні компанії. На відміну від банків, вони не вимагають незліченної кількості різноманітних документів і можуть надати кредит безробітному – достатньо паспорта та ІПН. Але умови в різних фінансових організаціях можуть відрізнятися. Наприклад, в ломбардах гарантією дотримання позичальником фінансових зобов’язань є застава. Заставою може бути будь-яка річ, що має матеріальну цінність. Однак багато українців не ризикуватимуть віднести до ломбарду коштовний предмет.

Варто також зазначити, що не кожний офіційно безробітний позбавлений джерела доходу – когось забезпечують рідні, а інші отримують прибуток з надання квартири в оренду. Головна складність полягає у тому, що такі клієнти не можуть підтвердити свою платоспроможність. В такій ситуації на допомогу прийде онлайн позика, отримати яку можна, не виходячи з дому. Наприклад, в такій мікрокредитній компанії, як moneyveo, кредит безробітному буде виданий:

без довідки про доходи
без довідки про доходи
без застави
без поруки
без поруки

Такий варіант може стати найоптимальнішим рішенням проблеми, насамперед, якщо гроші потрібні терміново – весь процес оформлення позики триватиме декілька хвилин.

Цілі, на які може взяти кредит безробітний

Визначальним фактором під час вибору форми позики і фінансової установи є цілі позичальника. Так, якщо Ви хочете купити квартиру, варто підшукати іпотеку з вигідними умовами в одному з банків. А якщо Вас цікавлять порівняно невеликі кредити для безробітних, можна сміливо обирати moneyveo. Наша компанія відрізняється високою якістю обслуговування клієнта та пропонує вигідні умови. При цьому користувачі сервісу можуть взяти позику на будь-які потреби:

 • туристичну поїздку
  туристичну поїздку
 • розвиток малого бізнесу
  розвиток малого бізнесу
 • медичне обслуговування
  медичне обслуговування
 • купівлю техніки та інше
  купівлю техніки та інше

Зокрема зробити це можна надзвичайно швидко з будь-якого місця України – достатньо мати доступ до Інтернету, паспорт та ІПН.

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет