Moneyveo

brogress-bar

Отримати подарунок?

Увага! Якщо вам призначені соціальні виплати, то отримання будь-яких бонусів, що є додатковим доходом, може стати підставою для позбавлення права на такі соціальні виплати.

Мікропозика на карту онлайн

Comfort
100 грн
до 20 000 грн
1 день
до 30 днів
Повернути до
Сума: грн
Відсотки, грн: грн ?
Повернути: грн
промокод / enotcoin
Як взяти мікропозику онлайн на картку в moneyveo?
 • Незважаючи на те, що у світі мікрокредитами користуються давно, в Україні послуга «мікропозика онлайн» з'явилася лише кілька років тому. Спочатку мікрокредитні компанії позиціонували себе як сегмент «Швидкі гроші до зарплати», отримати які було можливо виключно в їхніх офісах, в ломбардах чи кредитних спілках. Але ринок диктував свої умови, і вже в 2013 році на арену вийшли мікрофінансові організації (МФО), що надавали послуги в інтернеті. Першою кредитувати онлайн почала саме moneyveo.

  мікропозика онлайн на картку в moneyveo
Що таке моментальна мікропозика онлайн?

Мікропозика – це фінансова послуга, покликана задовольнити незначну грошову проблему клієнта, вчасно надавши йому необхідну суму на певний термін – без довідки про доходи, застави та поручителів. Оформити мікропозику в інтернеті стало набагато простіше, ніж у відділенні: щоб отримати кошти, користувачеві потрібно лише створити заявку на сайті компанії, завантажити скан свого паспорта, ІПН і вказати реквізити банківської картки.


Мікропозика на карту цілодобово має на увазі автоматичну обробку заявки в сервісі незалежно, в який час доби вона була надіслана. Отримати мікропозику онлайн в МФО можливо практично відразу після схвалення заявки. Але процес зарахування коштів на картковий рахунок залежить від регламенту роботи банку, що видав картку.


На відміну від фінустанов, які видають кредити тільки за документами, що підтверджують платоспроможність клієнта, онлайн мікропозика на картку в МФО є більш доступним варіантом кредитування.

Потрібна мікропозика?

Поширені причини відмови у видачі кредитів

Часто фінансова установа або МФО без пояснення причини відмовляє клієнтові у видачі кредиту. Чому так відбувається? МФО з побоюванням видають мікропозики в таких випадках:

 • 1

  у клієнта зіпсована кредитна історія (багато незакритих кредитів, прострочень чи навпаки частих дострокових оплат боргу)

 • 2

  позичальник надав недостовірні відомості про себе у анкеті. Допущення навіть незначної помилки у прізвищі або в номері паспорта зведе шанси отримати кредит нанівець. Крім того, МФО легко розпізнають фальшиві анкети, в яких шахраї вказують недійсні дані. Тому таким особам взяти кредит в інтернеті практично неможливо

 • 3

  у позичальника знаходять які-небудь порушення та інші факти, що дискредитують його в очах фінустанови

moneyveo – швидке вирішення фінансових труднощів

У гонитві за клієнтами багато фінансових компаній надають неправдиву інформацію про свої послуги. Зі свого боку, moneyveo чесно поводиться зі споживачами і не приховує умови кредитування в своєму сервісі. Всі заявлені переваги – це реальні заслуги компанії, а саме:

 • Завжди поруч
  Компанія moneyveo допомагає людям у різних життєвих ситуаціях, коли гроші потрібні терміново, а позичити їх нема в кого. Якщо у вас раптом поламалася пральна машина, не вистачає коштів на ремонт у дитячій, слід терміново пройти лікування або просто захотілося на уїк-енд до Європи – пам'ятайте, що миттєвий сервіс онлайн-кредитів moneyveo завжди поряд і не підведе.

  Завжди поруч
 • Цілодобова автоматична обробка онлайн-заявок
  Завдяки автоматичній системі обробки даних наш сервіс доступний для користувачів у режимі 24/7. У нас не існує святкових і вихідних днів. Ви можете подати запит на кошти в будь-який зручний час тижня і доби.

  Цілодобова автоматична обробка онлайн-заявок
 • Оперативне прийняття рішення за кредитом
  Маниівео має найвищу швидкість прийняття рішень у сегменті кредитування онлайн. В системі повністю відсутній людський фактор, що виключає помилки і суб'єктивність. Рішення приймає «розумна система», здатна самостійно і об'єктивно аналізувати тисячі показників надійності позичальників.

  Оперативне прийняття рішення за кредитом
 • Гарантія безпеки сервісу
  Ви можете не турбуватися про безпеку особистих даних, які надасте під час заповнення заявки на видачу мікропозики через інтернет. Компанія приділяє достатньо уваги перевірці, обробці та зберіганню конфіденційної інформації клієнтів. Наш сайт відповідає високому стандарту захисту даних PCI DSS, постійно проходить внутрішні і зовнішні перевірки.

  Гарантія безпеки сервісу

Потрібна мікропозика?

Як отримати терміново мікропозику на картку без відмови?

Основні вимоги до позичальників:

 досягнення повнолітнього віку (18 років)

досягнення повнолітнього віку (18 років)

наявність діючої банківської картки і доступу в інтернет

наявність діючої банківської картки і доступу в інтернет

надання паспортних даних, ІНН і актуальної інформації про себе

надання паспортних даних, ІНН і актуальної інформації про себе

Оформити мікропозику за паспортом без відмови в сервісі moneyveo легко! При першому зверненні ви отримаєте максимум 15000 грн, при повторних – до 20 000 грн. Заявка на мікропозику формується в декілька кліків на сайті moneyveo.ua:

 • бажані параметри кредиту

  У верхньому полі вказуєте бажані параметри кредиту: суму, термін, якщо є – промокод на знижку (для постійних клієнтів) і натискаєте кнопку «Отримати кредит».

 • анкета

  Далі заповнюєте анкету – вводите особисті дані, необхідні системі для прийняття рішення за заявкою. Чим більше достовірної інформації вкажете, тим вища ймовірність отримати схвалення вашої заявки.

Для ідентифікації власника банківської картки потрібна процедура верифікації. Так, з картки автоматично зніметься випадкова сума до 1 грн, яку слід ввести в якості коду перевірки. За декілька хвилин після верифікації вам на пошту і на мобільний надійде повідомлення з рішенням за заявкою. У позитивному випадку у вашому Особистому кабінеті з'явиться кредитний договір, з умовами якого потрібно буде ознайомитися і погодитися. Тільки після вашої згоди гроші моментально надійдуть на картку.


Тож, нехай миттєвий сервіс онлайн-кредитів moneyveo стане вашим постійним фінансовим помічником!

Потрібна мікропозика?

Особистий кабінет