Миттєвий мікрокредит на карту онлайн по Україні

Отримайте до 15000 грн на свою картку
Перший кредит – до 4000 грн під 0,01%

Отримати кредит У мене є промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

Ваш кредит: до
Кредит: 1000 грн.
Відсотки: 1000,70 грн.

Сьогодні в інтернет-просторі ми досить часто зустрічаємо термін "мікрокредит". Але що від означає та чим відрізняється від звичайного кредиту, знають не всі, тому зробимо невеличкий екскурс в історію. Засновником цього поняття був професор економіки Мохаммад Юнус. Він отримав вищу освіту в США, після чого в 1974 році повернувся на батьківщину, до Бангладеш, щоб випробувати свою концепцію практично. Суть полягала в тому, щоб допомогти бідній верстві населення подолати фінансову кризу за допомогою невеликих позик на короткі строки. Можливість взяти кредит в банках у бідних громадян не було, оскільки ризики невиконання фінансових зобов’язань були надто високі, тому мікрокрдити стали для них єдиним можливим виходом.

В 90-х роках такий вид кредитування розповсюдився і на інші країни, а в 2006 Юнус навіть отримав Нобелівську премію миру. Сьогодні подібні види позик набули популярності також в європейських країнах, не стала виключенням й Україна.


Де можна отримати мікрокредит?


В Україні існує два основних різновиди мікрофінансових компаній, які відрізняються способами оформлення позики:

  • Онлайн компанії – надають мікрокредит на картку будь-якого українського банку в Інтернеті. Так, в Moneyveo можна взяти порівняно невелику суму (до 4000 грн під час першого звернення) на строк від 1 до 30 днів. Весь процес відбувається повністю в онлайн режимі, що дає можливість економити час, не докладаючи зайвих зусиль.

  • Офлайн компанії – надають позики готівкою за умови особистої присутності позичальника. Необхідно відвідати відділення компанії і подати паспорт та ідентифікаційний номер. В іншому принцип залишається таким самим – невелика сума на короткий термін.

Зокрема є і так звані "гібриди" – компанії, які видають перший кредит у відділенні, а наступні в Інтернеті, за допомогою перерахування грошей на картку, оскільки за умови повторних звернень немає необхідності знов заповнювати реєстраційну форму та надавати документи.


Хто може отримати мікрокредит онлайн?


На відміну від банків в компанії Moneyveo максимально лояльні вимоги до позичальників. Під час оформлення заявки у нас, немає необхідності подавати довідку про доходи, залишати заставу і навіть зазначати цілі, на які позичаються кошти – це може бути як мікрокредит до зарплати, так і потреба в новому побутовому обладнанні. У зв’язку з цим отримати гроші на картку в онлайн сервісі може майже кожний повнолітній українець:

  • студент;
  • пенсіонер;
  • домогосподарка;
  • офісний робітник;
  • фрілансер та інші.

Незважаючи на те, що в інтернет-просторі отримати мікрокредит дуже легко, варто завжди дотримуватися своїх зобов’язань, зазначених у договорі. Від фінансової дисципліни залежить, чи зможете Ви назавжди попрощатися з грошовими труднощами.