Онлайн позика на карту України лише за 8 хвилин

Отримайте онлайн кредит на Вашу карту

Новим клієнтам кредит під 0%*!

*0,02% в день від суми кредиту.

Отримати кредит Скасувати промокод

Код введений невірно

Промоакція завершилася

До погашення:
Кредит: 1000 грн.
Відсотки: 0 грн.

Послуга "позика онлайн на карту": хто користується і чому


Останнім часом значно зріс споживчий попит на небанківське інтернет-кредитування. Це не дивно, адже позики онлайн вирішують одразу декілька важливих завдань для позичальника:

  • економлять час та гроші на поїздках для зустрічі з потенційним кредитором;
  • усувають необхідність збирати документи, що доводять платоспроможність (онлайн кредитори використовують ефективну систему скорингу);
  • дають швидке рішення і не вимагають їхати особистої присутності, щоб отримати кошти;
  • надають можливість миттєво вирішувати фінансові питання.

Онлайн позика на карту – послуга, яка завжди поруч


Багато хто вважає, що сегмент "позика онлайн" отримав таку популярність просто як зручніший спосіб оформлення мікрокредитів. Останній, у свою чергу, почав користуватися підвищеним попитом тому, що в країні стало більше безробітних, а зарплати навпаки – зменшилися або перемістилися в "конверти". Почасти це так, багато українців вже декілька років поспіль відчувають нестачу коштів. Проте є і причини ситуативного характеру, які можуть виникнути у людей із різним матеріальним станом.


До переходу позик в онлайн-простір навіть небанківське кредитування вимагало від споживачів проходити через довгу багаторівневу процедуру оформлення, перевірки даних і отримання коштів. В цілому вона мало відрізнялася від банківської. Водночас обслуговування за допомогою Інтернету запропонувало відчутні переваги. Воно швидко вдосконалювалось і досягло того рівня, коли проміжок часу від подання заявки до прийняття рішення за кредитом майже зник. Так, компанія Moneyveo дає відповідь практично миттєво й одразу ж надсилає Вам гроші. Протягом кількох хвилин клієнту надходить позика на карту, дані якої він зазначив під час оформлення заявки.


Також клієнти відчули комфорт, якого раніше не вистачало. Враховуючи, що робота як мінімум третини населення країни пов’язана з комп’ютерами і практично кожна людина має смартфон з виходом до Інтернету. Куди б Ви не пішли, можливість оформити кредит онлайн завжди поруч.


Трапляються різні ситуації, в яких терміново може знадобитися невелика онлайн позика. Наприклад, якщо у Вас "плаваюча" дата оплати праці або нема джерела постійного доходу. В такому разі гроші можуть знадобитися, щоб пройти складний період. Часто трапляється і так, що людина просто не розрахувала кошти або їй довелося витратити більше, ніж вона планувала. А, можливо, Ви просто завітали до магазину і побачили дуже потрібну й рідкісну річ, але саме цієї миті у Вас не вистачає на неї грошей. В такі моменти більшість з нас ладна зробите все можливе, аби придбати цю річ, поки її не купив хтось інший.


Як бачимо, навіть серед наведених прикладів – дуже розповсюджених, буденних і знайомих– далеко не всі пов’язані з економічною кризою. Позика онлайн на карту може знадобитися кожній людині, незалежно від її матеріального становища. Безперечною перевагою в подібних випадках є можливість тієї ж миті відкрити на своєму телефоні вкладку Moneyveo та без зайвих зусиль отримати гроші.