moneyveo – у топ 20 найбільш інноваційних компаній

moneyveo у 20-тці інноваційних компаній
11.12.2019
Сума (грн)
Термін (дн.)
Проценти
Всього
Оформити кредит

Оце так новини: moneyveo увійшла до топ 20 найбільш інноваційних компаній України у 2019 році! До рейтингу також потрапили: WOG, «Датагруп», «Київстар», LG, МХП, «Нова Пошта» та інші компанії, що активно впроваджують інновації у бізнесі.

3-го грудня рейтинг оприлюднило електронне видання «Деловая столица». Головним чинником для відбору була наявність прогресивних планів на майбутнє та успішно реалізованих інновацій у виробничих технологіях, продукції або послугах, які надає компанія.

Також враховувалися:

  • участь у проєктах, пов’язаних із корпоративною соціальною відповідальністю;
  • обсяг інвестицій в інновації;
  • представленість у спеціалізованих виставках;
  • значення впроваджених компанією новітніх технологій для зміцнення економічного і технологічного потенціалу та міжнародного авторитету України. 

Під час складання рейтингу використовувалися дані з відкритих джерел, у т. ч. офіційна інформація компаній, повідомлення ЗМІ та думки галузевих експертів.

Для moneyveo місце у топ 20 інноваційних компаній має неабияке значення. Ми тримаємо руку на пульсі новітніх технологій, впроваджуємо їх у власній роботі. Більшість наших клієнтів – молоді прогресивні люди, вони розуміються на інноваціях і ставлять високі вимоги до сервісів, якими користуються. Тож компанія moneyveo багато уваги приділяє власним технологічним розробкам. 

«moneyveo – перша в Україні компанія, яка впровадила цифрову систему видачі кредитів. Вона орієнтована на всі сторони бізнесу: продажі, маркетинг, центр обслуговування клієнтів, управління ризиками, бек-офіс, навчання і розвиток персоналу. Сотні процесів у компанії оцифровані й автоматизовані, що є для нас основною цінністю інновацій, – розповідає CEO moneyveo Альона Андронікова. – Ми використовуємо багато технологічних інструментів, які вивели захист персональних даних наших клієнтів на ще досконаліший рівень. У moneyveo на це виділяється третина IT-бюджету. Крім того, за 2 роки в компанії реалізували 20 продуктових фіч. Усі інновації націлені на підвищення лояльності та зручності користування сервісом». 

moneyveo – це сервіс, завдяки якому українці вирішують свої фінансові питання тут і зараз, без дзвінків, поїздок і черг. Для отримання в ньому кредиту потрібен лише інтернет, смартфон і банківська картка. Сервіс працює в режимі 24/7, має автоматизовану систему прийняття рішень за заявками та переказу коштів.

Завдяки власним технологічним розробкам, компанія moneyveo утримує лідерство у категорії онлайн-кредитування понад шість років.

Оцініть сторінку:

Ваша оцінка:

Рейтинг: 4.75 з 5 (Голосів: 4)

Кредит Menu

Увійти

Особистий кабінет